Zdejším podmínkám a atmosféře se totiž nedá odolat. Kde však sehnat příjemné ubytování bez zbytečného zástupu turistů? Pokud na své odpočinkové dovolené hledáte klid, určitě se zaměřte na chaloupku nesoucí název roubenka Šípková. Jen těžko naleznete originálnější ubytování přímo v srdci našich nejkrásnějších hor.

 

Roubenka Šípková

Pro všechny zájemce o romantický týden nebo i víkend v Krkonoších na svahu Černé hory máme skvělou nabídku v podobě pronájmu dobově zařízené chaloupky. Roubenka Šípková má svůj interiér vybavený po vzoru našich prababiček za první republiky. V útrobách se proto setkáte s věrohodnými replikami starodávného nábytku, de samozřejmě nechybí ani tradiční sporák a spaní přímo za pecí, jako to měl rád Honza v klasických pohádkách.

Nahlédněte téměř o století nazpět a vyzkoušejte si v moderně upraveném dobovém stylu, jaký mohl být v tamních dobách život. Atmosféra vás okouzlí a během několika málo okamžiků zapomenete i na výdobytky moderní společnosti.

 img_5303_large

Zimní i letní pobyt na chatě

Návštěva hor nemusí být vždy úzce spojena se zimní sezónou. Letní pobyt v Krkonoších má rovněž své nezapomenutelné kouzlo. Spojte svou dovolenou s večerním grilováním a za doprovodu praskajícího dřeva načerpejte zcela nové síly do další náročné životní etapy. Roubenka Šípková nabízí o něco víc, než jen pouhý pobyt v horách. Tato roubenka vám předkládá jedinečnou šanci, jak se vydat po stopách životního stylu našich předků.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno