Pokud patříte k té drtivé většině, která žije v párech, jistě znáte situaci, pokud se mezi dva dostane třetí. Externista, který naruší komfortní partnerskou zónu. Může jít o kohokoliv, kdo s vaší polovičkou sdílí svět, od kterého nemáte klíče.

Nevinné kamarádství nebo začátek rozpadu?

Důvěra a věrnost jsou, že prý základními pilíři dlouhodobých vztahů. Problém nastává, když se začneme zabývat tím, co je vlastně nevěra, protože pro někoho je to lichotivá SMS a pro jiného účast v sexuální trojce.

Milostný trojúhelník zná historie lidstva už snad od nepaměti. Dva muži jedna žena nebo dvě ženy a jeden muž (pro pány lákavější zřejmě druhá verze). No jak už to bývá setrvávání v trojúhelníku, ať už je milostný nebo Bermudský, může být velmi nebezpečné. Nejen, že se ztratíte v časoprostoru, ale jediná myšlenka, která vás bude trápit, je jak se zachránit. Protože neradi připouštíme prohru, a to na obou frontách lásky, máme z milostných turbulencí strach.

Nejčastěji se dopouštíme unáhlených a vypjatých reakcí, na cokoliv ,, cizí “ženské. Pochopitelně. myslíme a vytváříme si v hlavě různé pikantní scénáře. 22 Je to především emocionální sadismus, který ženy, ale i muži praktikují. Nic nezachraňovat, pouze nechat vztah, aby sám přišel na to, co chce. A on na to přijde.

Koneckonců, všechno zlé pro něco dobré. Jde pouze o úhel pohledu. Opravdový vztah dá zabrat, proto jsou zřejmě všechny ostatní sexuální dobrodružství takové lákavé. Nikdo z nás není bez viny a kdyby se počítaly psychické nevěry, nevím kdo z nás by zůstal na jednociferných číslech, to vše proto, že jsme lidé a navzájem se přitahujeme. Vše, co vztah nezničí je pouze další kapitolou v dlouhém eposu spletitých situaci mezi dvěma rozdílnými světy. A ten, kdo se bude pokoušet dostat mezi pilíře, bude muset počítat s tím, že mu něco zcela jistě spadne na hlavu …

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno