Dovolená u moře v klasických evropských destinacích rozhodně nedokáže nabídnout lukrativitu služeb, úroveň poznání, přírodní scenérie a zážitky, které na vás čekají v exotických dálavách. Každý, kdo ve svém životě navštívil exotikou zaplavená místa, nepochybuje o jejich dokonalosti.

Vypravte se na Maledivy

Zájezdy na Maledivy po právu patří mezi nejlukrativnější a zároveň nejžádanější cíle mnoha turistů z celého světa. Rozhodně nelze tuto destinaci označit za oblast, která je vhodná jen pro zbohatlíky v důchodovém a věku a typické povaleče. Maledivy nabízí dobrodružství v přímém kontaktu s nádhernou přírodou.

Dokážou vám zprostředkovat setkání se žraloky, rejnoky, korály, mantou velkou, ale zároveň umožní se potopit k pradávným vrakům a ochutnat cizokrajné kuchyně v nejlepším zpracování.

Maledivy nabízejí fascinující podmořský svět

Maledivy jsou tvořeny bezpočtem atolů v rovníkovém pásmu nabízející fascinující podmořskou podívanou plnou barev, života a nádherných druhů ryb. Plavání ve zdejších vodách je proslulé pestrou nabídkou života, který kolem vás vždy v daný moment proplouvá.

Při tom k objevení těchto krás vám postačí i obyčejné šnorchlování, takže není třeba podstupovat fyzicky náročné ponory do několika metrových hloubek ve vzdálenějších lokací od břehu. Stačí se jen nadechnout a ponořit se pod hladinu.

K pozorování nahrává i blankytně průzračná a vždy teplá voda. Místní Atoly se staly osudné pro celou řadu lodí, potopte se třeba až k samému dnu.

Maledivy jsou rájem

Vaše dovolená na Maledivách se bezesporu stane zážitkem na celý život. Objevte smyslnou krásu prázdných pláží, romantických procházek, chutné asijské kuchyně nebo potápění se žraloky. Oddejte se vodním sportům, staňte se účastníky sledování krmení hejna žraloků přímo pod svou ubikací.

Více informací o Maledivách zde

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno