Novoroční předsevzetí. Přes polovinu obyvatel našeho národa si jej každoročně na Nový rok, v dobré víře dává. S jeho plněním je to ale horší. Nejčastěji se novoroční předsevzetí týká odvykání zlozvyků, jako je kouření nebo přejídání a hned následuje posilování, hubnutí a tvarování postavy. Je velmi jednoduché si říci, že začnete posilovat a dělat něco se svou postavou. Realizovat toto předsevzetí je ale mnohem horší, než se může na první pohled zdát. Proč?

Powerspin-Duo-250x250

Většinou nechybí vůle, ale čas!

Slabá vůle většinou není příčinou zanedbávání předsevzetí o posilování, hubnutí a formování postavy. Většinou se jedná o nedostatek času a klidu na cvičení. Pracovní vytížení je v současnosti maximální, do toho starosti s rodinou a okolo bydlení. Najít si čas navštěvovat fitness centra a posilovny vůbec není jednoduché. Ale existují způsoby cvičení, které můžete provádět doma. Dokonce k nim nejsou zapotřebí ani drahé a velké posilovací stroje za desetitisíce. Nemusíte s nimi cvičit ani hodiny denně. Stačí pár minut. A o jaké posilovací pomůcce je řeč? Prohlédněte si na obrázku vpravo Powerspin EVO.

 

Co je a v čem pomáhá?

Powerspin EVO je zcela unikátní posilovací pomůckou ve tvaru malého kruhu o průměru 27 cm, výšce 5,5cm a váze 0,7kg. Je určen k posílení povadlých paží, posílení ramenních svalů a bicepsů a také pro formování zádových a břišních svalů. Kruh je dutý a je v něm kulička. Kuličku musíte uvést do pohybu a začínáte cvičit. S Powerspinem se cvičí izometricky. Izometrické cvičení patří k nejprospěšnějším a nejefektivnějším způsobům cvičení.

girls-training

Různé polohy, různé svaly

Účelem cvičení je udržet kuličku v neustálém pohybu dokola. A podle toho, v jaké pozici budete s Powerspinem EVO cvičit, budete posilovat různé partie. Při udržování kuličky v pohybu jste totiž neustále nuceni zapínat svaly. Čím rychleji se kulička uvnitř otáčí, tím častěji jsou svaly nucené zatínat a jsou o to intenzivněji posilovány. Abyste dosáhli požadovaných a viditelných výsledků, nemusíte s touto pomůckou cvičit hodiny. Stačí 6 minut každý den, což je čas, který si najde opravdu každý. Všechny polohy a techniky cvičení jsou znázorněné v instruktážním videu, které je součástí balení Powerspinu EVO.

peter-and-holy

Detailní informace o tomto produktu můžete najít u specializovaného prodejce na stránce www.powerspin.cz.

 

 

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno