Hledáte ideální dárek pro svoji drahou polovičku? Dárek pro vaši nejlepší kamarádku nebo oblíbenou kolegyni z práce? Pak právě pro vás přinášíme 3 tipy na originální a elegantní dámské dárky, se kterými uděláte každé ženě radost, a navíc jsou vhodné pro ženy různého věku, ať jde o kamarádku, tetu nebo babičku. Každá dáma navíc ocení výjimečnost, elegantnost a vysokou kvalitu dárku.

 

Dámská kožená peněženka

Prvním tipem jsou dámské kožené peněženky, které sice mohou působit jako klišé, ale nenechte se mýlit. Peněženky z pravé kůže aktuálně zažívají boom, a to zejména pro svoji vysokou odolnost, eleganci a nadčasový design. Jejich předností je také široké spektrum barev a velikostí. Dámská kožená peněženka je velice oblíbeným doplňkem, se kterým se rozhodně nešlápnete vedle.

 

Kožešinová čelenka

Druhým tipem jsou kožešinové čelenky, které jsou jedinečným dámským kožešinovým doplňkem. Tento kožešinový doplněk je specifický zejména svojí barevností, originalitou a všestranností. Čelenku lze totiž použít jako čelenku na hlavu či jako nákrčník. Díky své barevnosti je výrazným doplňkem, který rázem upoutá pozornost okolního prostředí. Kožešinová čelenka by rozhodně neměla chybět v žádném dámském šatníku, jelikož se jedná o skvělý módní doplněk.

 

Kožešinový límec

Posledním tipem jsou kožešinové límce, které by také neměly chybět v šatníku žádné ženy. Jedná se o neobyčejný kožený doplněk, který vyniká především svoji honosností a krásou. Své uplatnění najde zejména při společenských událostech, kde se díky jeho kráse stane každá žena nepřehlédnutelnou. Jako límec lze také využít kožešinový lem na kapuci, který je k dispozici též v přírodních i extravagantních barvách.

Všechny tyto elegantní můžete najít na e-shopu společnosti Špongr, která nabízí prvotřídní kožešinové výrobky pro ženy i muže.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno