Začneme už při fénování!

Víte, že můžete vaše vysněné rovné vlasy podpořit už při fénování? Stačí vám k tomu velký kulatý kartáč a vysoušeč vlasů, který disponuje funkcí foukání studeným vzduchem. Vlasy si umyjte běžným způsobem, rozčešte je a poté je od spodní řady foukejte přes kulatý kartáč studeným vzduchem. Tak postupujte až k té nejvyšší řadě vlasů. Efekt zaručen!

 

Žehličky na vlasy

Asi nejvíce klasickým řešením, jak získat rovné vlasy, jsou různé žehličky nebo kartáče pro narovnání vlasů. Pamatujte však na to, že ty by se měly vždy používat v kombinaci se speciálními ochrannými přípravky na vlasy! Žehlička by měla také disponovat širokým rozptylem možností nastavení teploty, abyste si vlasy co nejméně ničily. Skvělým tipem je například revoluční ionizační kartáč se žehličkou vlasů Orava ZVK-207. Tento kartáč sice jako žehlička nevypadá, má v sobě však zabudovanou žehličku na vlasy, která vám navíc díky speciálním hrotům bude vlasy rovnat šetrněji a bez poškození. Ionizační kartáč Orava má plynulé nastavení teploty od 80 – 230 stupňů Celsia, které si navolíte na přehledném LCD displeji s podsvícením a ukazatelem aktuální teploty. Ionizační kartáč je vhodný pro všechny typy vlasů, velmi snadno se používá a může být váš za pouhých 479 Kč na www.orava.cz!

Speciální přípravky

Rovným vlasům můžete pomoci také prostřednictvím speciálních přípravků, které jsou určeny na narovnání vlasů. Využít můžete například speciální šampony nebo spreje, které se používají po vysušení vlasů ručníkem. Stačí se podívat do vaší drogerie a určitě alespoň jeden takový najdete!

A nebo když nebudete mít chuť či čas věnovat se změně svého vzhledu a vzbudíte s vrabčím hnízdem a kudrnami jedna přes druhou, jednoduše stáhněte po gumičce, nebo si představte ty zástupy žen, které tráví hodinu tím, aby rovné vlasy přiměly se aspoň trošku zvlnit.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno