Faktem je, že si každá žena ve skrytu duše přeje, aby jí milovaný protějšek obdaroval třpytivým skvostem, který by mohla jako chloubu vystavovat na svém těle. Jenže ne vždycky se pánům jejich výběr povede a co pak s takovou škodou? Jaké jsou největší chyby, kterých se pánové dopouštějí, a jak je nasměrovat na ten pravý šperk, který vám padne?

1. Stříbro nebo zlato?

Vcelku podstatná věc, kterou pánové oslněni leskem přehlížejí, je odstín šperku, resp. jeho barva a materiál. Stěží si vzpomenou na barvu vašich očí, natož aby si vybavili, jakými šperky se nejraději zdobíte. Na druhou stranu existují šperky, v nichž jsou vkusně sladěné dva odstíny kovu. Takové elegantní šperky, na které se specializuje například značka Calvin Klein, dokážou podtrhnout půvab každé ženy. Pokud muže upoutáte celou kolekcí, zvyšuje se tím pravděpodobnost, že si některý z těchto šperků vybaví a trefí se do černého.

2. Dámička nebo rebelka?

Jedna věc je krása šperku, druhá věc je váš přirozený styl a třetí věc, jak k sobě tyhle dvě věci pasují. Ať už je váš pracovní dress code nebo přirozený styl laděný do elegance a šarmu, těžko se ztotožníte s důrazným stylem hodící se k rebelce nebo hipsterce. Na takových špercích není nic špatného, ale ani naopak pro ty, kteří se lépe cítí ve „volnějším“ stylu, nebude vhodným dárkem šperk elegantních křivek a lesklé kamínky, které opustí útroby skříně maximálně jednou v roce na Vánoce.

3. Imitace nebo originál?

O tom, že není šperk jako šperk, vypovídá často jeho cena. Jenže i na trhu najdete imitace, které dosahují astronomických výšin, proto je třeba neustále zdůrazňovat, že je třeba hledat u ověřených dodavatelů a prodejců.

4. Na velikosti záleží

Jeden z hlavních důvodů, proč může muž nad výběrem šperku zaplakat je jeho velikost. Náhrdelník do půlky břicha, náramek sklouzávající z ruky, prsten na skřítky. Pak už zbývají jen náušnice, jejichž výběr s sebou nese také určitá úskalí. Velikost náušnic by měla víceméně korespondovat s obličejem a typem osobnosti. „Že to schová účes?“ Tak to rozhodně není argument, jak zamaskovat nesprávný výběr šperku.

5. Tvar není jen kolo a čtverec

Typický příklad ze života, který znají i muži – někdo rád oblé tvary, někdo poněkud pevnější linie. Stejné je to s ženským vkusem a zalíbením ve špercích. Křivky, záhyby, krystalky a další detaily jsou rozhodující ve výběru skvěle padnoucího šperku a spokojenosti majitelky.

 

CALVIN KLEIN spicy

Individualistický. Živý. CALVIN KLEIN Spicy. Tato kolekce šperků se pojí s trendy identitou a zůstává stále oblíbenou módní volbou. V této sadě šperků je moderní minimalismus osvěžen jednoduchým půlkruhovým tvarem s čistým zasazením kamenů pro hravý efekt. Kolekce má klasické, nadčasové, smysluplné tvary, které se dají využít pro každodenní nošení a tak dodají vašemu outfitu energii, barvu, odvahu a individualitu. Sada je vyrobena ve dvou reálných barvách kamenů – Onyx a Lapis Lazuli – dvou rekonstruovaných kamenných barvách – tyrkysová a růžová korálová – nebo nerezová ocel a růžové zlaté PVD. Obsahuje malý přívěsek, prsten, náramek, náušnice a dlouhé náušnice. Velmi pěkná verze s přívěskem je nabízena také v barvách Turquoise a Onyx.

Více o špercích a hodinkách Calvin Klein najdete na www.meridamorava.cz

 

Náramek CALVIN KLEIN spicy v provedení nerezová ocel a korálově růžový kámen.

Cena: 3 200 Kč

Náušnice CALVIN KLEIN spicy v provedení nerezová ocel a korálově růžový kámen.

Cena: 2 140Kč

Náušnice CALVIN KLEIN spicy v provedení nerezová ocel a korálově růžový kámen.

Cena: 2 650 Kč

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno