Rozhodli jste se, že si domů pořídíte psího mazlíčka a nejste si zcela jisti vším co váš pes bude potřebovat? Do základní výbavy každého psa nesmí chybět vhodný obojek a vodítko, dále misky na vodu a jídlo a v neposlední řadě psí pelíšek. V tomto článku se zaměříme, jak správně vybrat vhodné obojky a vodítka pro vaše chlupáče. Obojky pro psy patří většinou mezi první věc, kterou majitel kupuje. Měl by být nejen slušivý, ale hlavně funkční a kvalitní. Již dávno se nejedná o pouhý nástroj k usměrňování divé či neposedné zvěře, nýbrž o elegantní módní doplňek dotvářející vaší charakteristickou povahu.

 

Jak vybrat správný obojek a vodítko pro psa?

Právě tyto skutečnosti výrobce vedou k neustálému technologickému pokroku, i když jde v uvozovkách o pouhé vodítka. Psí výbavička se v moderním interiérovém portálu Můj mazlík rozděluje i podle typu procházky. Vybrat si lze vodítka do města, další na výstavu či cvičák nebo dle barevného sladění s vaším outfitem. Samozřejmě, že kvalita materiálu je mnohem důležitější než vzhled, proto buďte při výběru důslední.

Vodítka pro psy by měla být elegantním doplňkem každého pejskaře a rovněž by měla barevně ladit s obojkem. Nebojte se při výběru přitvrdit a dožadovat se specifičtějších funkcí s ohledem na své možnosti. Ženy ocení chytré natahovací vodítko vhodné pro vedení větších psů. Australská firma Red Dingo nabízí široký sortiment kvalitních vodítek a obojků z různých materiálů. Vybírat si můžete například reflexní, stopovací, nylonová či přepínací a řetízková vodítka, která jsou vhodná na výcvik, do města či výstavu.

 

Jak jednoduše nakupovat?

Nejste zrovna nadšenci kamenných obchodů a raději nakupujete z pohodlí vašeho domova?

Na internetových stránkách mujmazlik.cz naleznete široký sortiment kvalitních obojků a vodítek od značky Red Dingo, která vyrábí vysoce kvalitní příslušenství pro všechny typy domácích zvířátek.

Například hodně populární nylonové Red Dingo obojky se nabízejí v různých barevných variantách, nezapomeňte si vybrat i kvalitní Red Dingo vodítko. Jedinečný design, vysoká kvalita zpracování a příznivá cena jsou základní charakteristiky těchto originálních produktů.

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno