Možná už jste slyšeli o chůzi bosky, možná už jste někoho na vlastní oči bez bot ve městě viděli. S milovníky BAREFOOT se setkáváme stále častěji. Lidé totiž zjišťují, jak příznivý vliv má chůze naboso na jejich zdraví i psychiku. A pro chvíle, kdy chtějí chodit v botách, nazují BAREFOOT boty. Jsou vyrobeny tak, aby co nejvíce připomínaly chůzi naboso.

Barefoot boty vás mile překvapí

Boty pro chůzi naboso chrání nohu před mechanickým poškozením nebo zraněním, ale i před vlivy počasí. Mají však ohebnou a tenkou podrážku, která se přizpůsobuje chodidlu a dovoluje nám, abychom co nejvíc vnímali skutečnosti o povrchu, po kterém právě jdeme, chodidlem. Zároveň bývají širší v oblasti prstů, aby umožnily roztáhnout prsty a zapojit všechny svaly, šlachy a kosti nohou tak, jako bychom chodili bosky. V tomto typu bot bude vaše noha stále přirozeně pracovat a nebude omezena v optimálním vývoji.

 

Barefoot obuv Orosey

Novinkou na našem trhu je bota Orosey od rockspring.cz. Je vyrobena na tenké podešvi ve stylu MINIMALIST, jež pomáhá reaktivovat cit chodidel a pomáhá obnovit celkové pocity těla tak, jako se tomu děje při chůzi bosky. Tato originální obuv má širší přední část, aby se daly prsty nohou roztáhnout a docházelo k ventilaci a stabilní citlivé chůzi při správném držení těla. Podešve jsou velmi lehké, pružné, protiskluzové s autentickým designem ROCK SPRING.

Boty Orosey můžete koupit v osmi barevných provedení, např. v aktuálně velmi moderní bílé, ale i modré, šedé, černé variantě a dalších. Prodávají se od velikosti 37 do velikosti 47, zdravě, spolehlivě, hezky a pohodlně obují muže i ženy.

Podívejte se na webové stránky rockspring.cz a podívejte se na kompletní sortiment BAREFOOT obuvi za skvělé ceny. Určitě si vyberete.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno