Není černá jako černá – to obvykle zjistíme ve chvíli, kdy svou oblíbenou nesčetněkrát vypranou černou košili nebo halenku položíme vedle té zbrusu nové. Ale ve světě bytového designu přinášejí mnohé odstíny jedné barvy nespornou výhodu. Černá může připomínat hlubokou noční oblohu, lesklou asfaltovou silnici nebo nostalgickou patinu vinylových desek a ještě mnohem víc. A v případě černé sedačky nebo sedací soupravy je možností ještě mnohem více.

 

Výhody černé sedačky v prostoru

  • Snadno se stane dominantním prvkem, který na sebe strhne veškerou pozornost.
  • Není problém ji sladit s ostatním zařízením bytu, ať už po barevné nebo stylové stránce.
  • Díky jednotné barvě vyniknou propracované detaily a elegantní tvary sedačky.
  • Černá barva se jen tak nezašpiní, ocení ji i domácnosti s malými dětmi. Nehodí se jen pro majitele bílých domácích mazlíčků.
  • Sedačku černé barvy lze snadno oživit textilními doplňky v podobě polštářů, přehozů nebo koberečků.
  • Je moderní a bude se skvěle vyjímat i vedle drahé Hi-Fi soustavy nebo domácího kina.
  • Není problém k ní dokoupit taburetky nebo další posezení v jakékoliv barvě.

51215121cz

Pro černou sedačku jedině k odborníkům

I když jsou černé sedačky a pohovky v poslední době stále oblíbenější, v nábytkových řetězcích jsou stále k vidění zřídka. Navíc bývají laděny do minimalistického designu, což ne všem zákazníkům vyhovuje. Nenechte se omezovat při výběru tvaru své budoucí sedačky a navštivte e-shop www.nabytekpolodna.cz.

Tady si můžete vybrat sedačku podle požadovaného vzhledu a tvaru a následně vybrat ve vzorníku vhodnou potahovou látku. Výběr základní škály barev je v ceně, za lepší odstíny a materiály je třeba si připlatit. Oceníte také kvalitní zpracování a provedení sedaček i ostatního nábytku, protože na pozadí jednoduché černé elegance je znát každá chybka i nepřesnost, která dokonale pokazí celkový dojem z obývacího pokoje.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno