Chalupa Roubalka v sobě spojuje všechny oblíbené prvky ostatních tří. Samozřejmě stojí rovněž v blízkosti městečka Černý Důl, takže z ní můžete pohodlně podnikat fakultativní výlety do okolí i na četné historické památky. Zároveň je ale oddělena od běžného dopravního a turistického ruchu, takže vaše poklidné trávení dovolené nic nenaruší.

Samostatnou kapitolou jsou pak relaxační prvky, zde zastoupené vnitřní vířivkou, saunou a venkovním vyhřívaným bazénem s protiproudem nechybí ani uklidňující šumění potůčku na zápraží, tak oblíbený při pobytu v chalupě Brusírna.

Jedinečnou atmosféru poklidných večerů pak zajistí kachlová kamna s prosklenou vložkou, která vám umožní ničím nerušený pohled na praskající plameny a dobová pípa s vynikajícím pivem. V lodžii nad roubením je navíc umístěn i klavír, takže vaší romantické představě nechybí už naprosto nic.

img_5349_large

Pro vaši naprostou spokojenost má disponuje chalupa Roubalka i plně vybavenou kuchyní, barem, televizí, grilem a vysokorychlostním Wi-Fi internetem. Jednoduše si vyberte volný termín na stránkách www.chalupyroubal.cz a zarezervujte si pobyt v jednom ze tří čtyřlůžkových apartmánů.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost pro strávení příjemné dovolené v rodinném kruhu nebo s partou dobrých přátel. Venkovní dětské hřiště je přívětivé i pro děti, stejně jako celá chalupa. Autentické repliky historického nábytku jsou určené k běžnému užívání, nikoli na okrasu. Ukažte dětem jedinečnou atmosféru podhorské chaloupky, na kterou budou určitě ještě dlouho rády vzpomínat!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno