Nedaří se vám hubnout? Nepomáhá cvičení? Úprava jídelníčku? Možná jste opomenuli pitný režim. Už jen to, že se prolijete neslazenou vodu bez bublin, vám pomůže očistit organismus. Pokud přidáte ty správné bylinky, kila půjdou dolů skoro sama.

Sypané čaje na hubnutí

Všechno se vším souvisí, proto pokud chcete shodit kila, nestačí se zaměřit pouze na jednu oblast. Tedy, i když budete 7× v týdnu v posilovně, ale budete se do rána do večera ládovat tučnými jídly, nebudete mít perfektní figuru. A pokud opomenete pitný režim, rovněž bude vaše cesta za vysněnou figurou ztížená. Pitný režim pomáhá odplavit toxiny. Navíc pomůže od splasknutí. Čím víc budete pít (úměrně tedy), tím víc se odplaví „stará“ voda, kterou by vaše tělo zadržovalo do zásoby. Je to jako s tuky. Když začnete hladovět, tělo přestane tuky odbourávat, protože bude mít pocit, že by pak nemělo jejich zásobu. Proto pijte a pročišťujte tělo. Jde pitný režim zefektivnit? Jistě. Stačí zvolit ty správné bylinky. Nejlepší na to jsou sypané čaje.

Čaj na chudnutie – boj s kily navíc

Co pomáhá k hubnutí? Například koriandr, který odbourává viscelární tuk, zrychlí metabolismus a podporuje trávení. Máta zažene chuť na sladké a pomáhá krotit vášně k přejídání. Kopřiva zase pomáhá k detoxikaci jater a odbourává tuky. Právě tato kombinace bylin pomáhá přispět ke ztrátě nadbytečných kilogramů, detoxikuje organismus a zlepší trávení. Například na webu Veselycaj.sk najdete hubnoucí zázrak pod názvem čaj na chudnutie. Tento nápoj je doplněn dalšími účinnými bylinami, které efekt hubnutí jen umocní. Mezi ně patří pomerančová kůra, kousky jablka, skořice, zázvor, hřebíček, kardamom nebo citrusový olej. Jde o čaj certifikovaného BIO původu, takže vaše tělo nezanese jinými toxiny. Stačí 1 – 2 čajové lžičky zalít horkou vodou, nechat louhovat 15 – 20 minut a můžete popíjet.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno