Pokud patříte k ženám, které se i několikrát za jednu sezonu dostanou na ples, nebo se účastníte významných večeří, firemních či obchodních schůzek a podobně, ve vaší šperkovnici by neměly chybět diamantové šperky. Právě ony dokáží polichotit každé ženě.

Nádherné diamantové náušnice

Každá žena může dát na obdiv své náušnice. Ty, které mají krátké vlasy, to mají snadné, ty, které se pyšní dlouhou hřívou, si mohou vyčesat zajímavý drdol, nebo vlasy upnout „ledabyle“ nahoru právě nad ušima, a tak nechat vyniknout krásné diamantové náušnice.

Všimli jste si, že pokud má žena náušnice s třpytivým kamenem, jakoby získala jiskru do oka, její tvář se rozzáří, působí veseleji, jasněji, má šmrnc. Toto umí způsobit každý typ náušnic s lesknoucím se kamenem. Nezáleží na tom, jestli jde o typ „peciček“, visacích náušnic, nebo zvolíte střední délku.

Jednoduché a elegantní diamantové náušnice se hodí k jakýmkoli společenským šatům, a ty, které jsou zdobené honosně, jsou třeba i tvořeny drahými kameny více barev, je vhodné volit k šatům jednoduchým.

Věnujte pozornost svému zápěstí

Věděly jste, že je pro muže dámské zápěstí sexy? Ano, pokud je štíhlé, hezky tvarované, opravdu na některé působí smyslně. Proč nepodpořit krásu vašeho zápěstí? Stačí podívat se na různorodé diamantové náramky a vybrat si ten, který je vašemu vkusu nejblíže.

Velmi hezky působí náramek s brilianty, u něhož jsou brilianty vsazeny jeden vedle druhého do jedné řady a tvoří tak doslova jiskřivou linku, když na něj padne světlo. A pokud máte rádi honosné šperky, i mezi diamantovými náramky je mnoho takových, které jsou bohatě a zajímavě zdobené, a nikdo je nepřejde bez povšimnutí.

Kvalitní a jedinečné šperky s brilianty najdete na stránkách klenotyaurum.cz. Vyberte si takové, které vás vystihnou.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno