Dřevěné i hliníkové pergoly nabízejí příjemné místo k posezení po většinu měsíců v roce. Plní navíc i nezbytnou estetickou funkci a dělají tak ze zahrady vysoce ceněný funkční prvek, který dovolí klidné odpočinutí našemu tělu i mysli. Stejně tak ale mohou posloužit i jako praktické zastřešení pro zaparkování vozu nebo v létě neocenitelné zastřešení nad jižními okny.

pergola_2

Pergola jako jednoduchá stavebnice

Moderní pergoly se dokázaly zbavit celé řady nešvarů, které opředly jejich předchůdkyně pověstí drahého a stavebně náročného prvku, u kterého se neobejdete bez povolení příslušného úřadu. Dřevěné pergoly od HobbyTec.cz dokázaly zkombinovat výhody špičkových materiálů a snadné montáže. Není třeba plánovat dlouho dopředu, do týdne můžete mít novou pergolu doma včetně nezbytného profesionální sestavení.

Stavebnicové pergoly z lepeného dřeva se mohou pochlubit širokou škálou rozměrů a typů, ze kterých si dozajista vybere každý. Problémem ale není ani zakázková výroba. Rovných 24 dekorů dřevěné konstrukce a široká paleta barevnosti polykarbonátového zastřešení, které odolá i prudkému krupobití, umožňují nenásilné zasazení pergoly do jakéhokoliv prostoru.

Dřevěné pergoly z e-shopu HobbyTec.cz jsou standardně dodávány včetně odborné montáže, která zaručí maximální výdrž a využitelnost celé stavby. Díky příznivým cenám a kvalitní sériové výrobě se tyto pergoly s přehledem vyrovnají zahradním stavbám postaveným svépomocí. Omezené rodinné finance tak vaše plány na dokonalou zahradu už nikdy nenaruší.

 

1 komentář

  1. Láká nás dost to zasklení pergol, ale nevíme jestli to bude mít pro nás tu hodnotu. My jsme totiž hodně času ve městě a nic moc nám neříká to vysedávat na zahradě a nebo na pergole. Člověk je rád že je po celém dni venku konečně doma.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno