Jednou je čas a tou druhou vyšší energetická náročnost. Dřevostavby si tak svou silnou pozici na trhu nenechají vzít a navíc poskytují další důvody, proč se o ně zajímat. Montované domy překvapují a dokazují, že stále existují systémy, o nichž mnozí ještě neslyšeli. Objevili jsme způsob, který vám ušetří další náklady spojené s bydlením.

 

Montované domy ze SIP panelů

Montované domy ze SIP panelů jsou energeticky nenáročné stavby. Stavební systém SIP je nejkratší cestou k dokonalému odizolování budovy. Jednotlivé stěny jsou poskládány v celistvém tvaru, čímž se zamezuje vzniku nežádoucích tepelných mostů. SIP panely se chlubí nízkou propustností vzduchu a zároveň zamezují nepříjemnému kolísání teplot i za extrémních klimatických podmínek.

V panelech nenaleznete žádné otvory, klimatizovaný vzduch vám tak nemá kudy utíkat a dokonce se zde nesetkáte ani s vertikální cirkulací vzduchu tak, jak to známe v budovách s izolací ze sypkých hmot. Je nutné si uvědomit, že každý spoj nebo spára v konstrukci stěn je potencionální hrozbou k vytvoření únikové zóny pro teplý vzduch. Z tohoto důvodu je SIP systém jasným favoritem na současném trhu alternativních možností výstavby domu k celoročnímu užití.

 

Proč se rozhodnout pro montované domy ze SIP panelů

Montovaný dům ze SIP panelů postavený zkušenými dělníky ze společnosti Hobbytec je zárukou levnějšího bydlení. Při porovnání se zděným domem se náklady na režijní poplatky sníží o celých 20 % v závislosti na stylu vašeho života. Rozhodně potěší i rychlá výstavba s časovou potřebou okolo 8 až 12 týdnů. Jen za energie ušetříte 70% a navíc se stanete majiteli zdravého bydlení bez jakýchkoliv alergenů, plísní a formaldehydů.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno