Vzpomínáte si na letní dovolenou, kde jste namísto opalování se na písčité pláži u křišťálově průzračného moře trávili většinu času na toaletě, protože vás postihly trávicí potíže, průjem a nevolnost? Svíjeli jste se v hotelovém pokoji v křečích jen proto, že jste ochutnali místní specialitu? Udělali jste však chybu, že jste se nevybavili preparátem, jenž proti podobným problémům bojuje.

Pokud se i během pochmurné zimy chystáte za sluníčkem, nezapomeňte si do kufru přibalit takzvanou krabičku první pomoci, která kromě paralenu bude obsahovat také přípravek na zažívací potíže. S průjmovým onemocněním si hravě poradí celá řada produktů volně dostupná v lékárnách.

 

Buďte připraveni

Samozřejmě nic se stát nemusí, ale i tak se pro jistotu připravte. Průjem signalizuje poruchu zažívání, nicméně s průjmovým onemocněním si poradí Hylak forte, Hylak kapky a podobně. S průjmem jde ruku v ruce odvodnění organismu, což je pro tělo obrovská zátěž. Věnujte mu tedy pozornost, protože jedině náležitou péčí dosáhne organismus pohody.

Jakmile se objeví průjem, měli byste zvýšit příjem tekutin alespoň na tři až čtyři litry denně. Zároveň nasaďte dietu a vyhněte se různým dráždivým pochoutkám.

 

Eubiotika jsou sázkou na jistotu

Eubiotika slouží k množení blahodárných probiotik, přičemž velice účinným léčivým přípravkem je Hylak forte obnovující střevní mikroflóru. Preparát je v tekuté formě, a tím pádem je vhodný i pro děti. Hylak forte v kombinaci s optimálním pitným režimem a dietou začne okamžitě organismus regenerovat.

Hylak forte se stane také vaším pomocníkem, pokud se objeví průjem kvůli užívání antibiotik. Přípravek koupíte buď v lékárně, nebo klidně i na internetu v některé z online lékáren. Je vhodný pro všechny věkové kategorie, dokonce i pro kojence.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno