Štve vás váš šéf? Začala firma, v níž pracujete, propouštět zaměstnance a vy se obáváte, že jste na řadě? Důvodů, proč se začít poohlížet po nové práci, může být celá řada. Začít byste v každém případě měli dříve než později.

Dostávají se k vám pravidelně čerstvé zprávy? Pak jste zřejmě informováni o tom, že česká ekonomika na tom není zrovna nejlépe. Podle predikcí je na místě očekávat propad o více než šest procent. O práci mohou přijít stovky tisíc lidí. Bojíte se, že budete mezi nimi? Nestresujte se a pokuste se na danou situaci v předstihu připravit. Štěstí totiž opravdu přeje připraveným.

Nemějte strach ze ztráty zaměstnání!

Jak se na případnou ztrátu práce připravit? Třeba tak, že si zmapujete terén a začnete se pomalu poohlížet po práci jiné. Nemyslete si, je stále spousta zaměstnavatelů, kteří nejenže nepropouštějí, ale zaměstnance dokonce pořád shánějí. A kde je najdete? Třeba na serveru hitprace.cz.

Pro zaměstnance i zaměstnavatele

Server hitprace.cz slouží zaměstnancům i zaměstnavatelům. Tento agregátor práce, jenž sdružuje nabídky práce od pracovních agentur, portálů i jednotlivých zaměstnavatelů, mohou využít jak ti, kteří práci hledají, tak ti, již poptávají zaměstnance.

Snadná a intuitivní orientace

Hlavním záměrem bylo, aby se uchazeč o práci co nejrychleji dostal když ne ke všem, tak k většině pracovních nabídek dostupných v jeho lokalitě. A to se mu podařilo na výbornou. Orientace na portálu je snadná a intuitivní. Ke svému novému zaměstnání se dostanete buď prostřednictvím vlastního portálového vyhledávače, nebo po odkliknutí jednotlivých přednastavených lokalit.

Snadná cesta k nové práci

V nabídce najdete nabídky práce i brigády třiceti velkých i menších českých měst, k nimž se dostanete po odkliknutí políček s jejich názvy. Je-li v hledáčku vašeho zájmu například práce Praha, jednoduše kliknete na políčko Praha v sekci nabídky práce ve vybraných městech. Nebo zaměstnáte hlídacího psa portálu a ten vám aktuální nové pracovní nabídky bude zasílat na vaši e-mailovou adresu. Cesta k nové práci tak může být snadnější, než se možná domníváte!

2 KOMENTÁŘE

  1. Brigáda je pravda také nějaká forma práce. Ale v mém věku a postavení, kdy jsem po mateřské a manžel vydělává docela dost peněz, je to pro mě velmi ponižující. On si teď tři roky budoval kariéru, zatímco já se musela starat o děti .A teď mám vydělávat stejně jako on? Brigádou určitě ne.

  2. V práci jsme začali používat český open source CRM systém a musím uznat, že tak jednoduchý systém, který v sobě ovšem skrývá třeba opravdu klíčové a systematické reporty, jsem nemohla najít u jiné služby. IT podpora dokáže vycítit problém a hned aplikovat konkrétní řešení situace.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno