Už dlouho si ve svém obývacím pokoji přejete kvalitní koženou sedací soupravu?

Přinášíme vám soubor rad, které Vám otevřou oči a pomohou vybrat tu nejlepší. Natuzzi Italia je nábytkářskou společností poskytující zkrácenou cestu k těm nejlepším kouskům v Evropě.

Jedná se o proslulého prodejce se specializací na kožený nábytek a že má co nabídnout. K výrobě používá svou vlastní kůži vystupující pod názvem Natuzzi Italia. Pochází z hověziny převážně z Jižní Ameriky a Evropy.

Zakladatel, předseda a vrchní designer firmy Pasquale Natuzzi neponechal nic náhodě.

Sestavil si tým z nejlepších odborníků na zpracování kůží. Díky těmto profesionálům a zároveň díky perfektní vizi o designově čistém, přitom perfektně zpracovaném nábytku, se Natuzzi Italia brzy proslavila.

 

Kůže s vrásky není na závadu, naopak

Otázkou však zůstává – jak si takovou koženou sedačku ze správné kůže vybrat? Každá kůže má svůj atypický příběh. Rozdíly pak nalezneme v barevnosti, struktuře, omaku i celkové pevnosti. Některé typy kůží mají vrásky nebo dokonce menší zahojené jizvičky, které ale nejsou při volbě sedací soupravy vadou. Naopak se stávají svou specifickou strukturou a krásu tohoto materiálu.

Kůže dokáže naprosto skvěle okopírovat tvar vašeho těla a vytvořit tak při sezení maximální pohodlí. V zimě skvěle hřeje, v létě naopak chladí. Připravte se, že prvních pár dní nebo týdnů po nákupu se kůže přizpůsobuje vašim sedacím zvykům a následně se podle nich opticky patinuje.

 

Kožené sedací soupravy do dětského pokoje i rustikálního konceptu

Sedací soupravy musíme vybírat i s ohledem na předpokládanou zátěž? Ošetřenou kůži s lakovaným povrchem pak volíme například do dětského pokoje, jelikož na takovém povrchu se drobné nehody snadno opraví.

Populární pohovka Herman, ta, jejíž ploutve evokují bílou velrybu Moby Dicka, koupíte s 20 % slevou.

Pro všechny milovníky věcí staršího charakteru pak máme skvělý tip v podobě kůže Natural, která se skvěle hodí do rustikálního konceptu s nádechem starší doby. Společnost Natuzzi Italia nabízí sedací soupravy ve dvou provedeních.

 

Kůže Protecta

Pod označením Protecta se ukrývá ochrana. Jedná se tedy o typ kůže opatřený povrchovou vrstvou, která soupravě poskytuje perfektní vzhled po celou dobu životnosti. Nebudou se do ní vpíjet vylité kapky, vše se dá velice snadno utřít. Stačí, když jí jednou za rok ošetříte ochranným prostředkem. Protecta má mnoho tváří i barevností. Nejpopulárnější kůží vůbec je pak u zákazníků Protecta 25.

 

Kůže Natural

Přírodní typ kůže s jemnou texturou. Jejich povrch není oproti kůži typu Protecta lakovaný. Nabízejí hebký omak, kterého se dosahuje precizním broušením, případně voskováním nebo také napouštěním oleji.

Sedačka z kůže typu natural bude žít s vámi a patinovat. Nikdy však nebude bílá. Vždy věrně slouží jako váš jedinečný přítel.

Obecně platí, že čím přírodnější kůže je, tím je i cennější. Kůže vždy symbolizovala jistý luxus, velkou životnost a pokud se přidá mistrovské zpracování Natuzziho řemeslníků, máte na mnoho let dopředu vystaráno.

Nábytkářská společnost Natuzzi Italia přináší až do 15. 11. speciální nabídku Leather SALE. Jedná se o 15% slevu na všechny kožené výrobky na objednávku. Nemusí to být jen sedací souprava, ale třeba i postel, židle, křesla. Doménou nabídky je pak kožený nábytek.

 

Slevy na veškeré skladové zásoby:

30% sleva na modely Quadro/Balance.

20% sleva na modely Herman/Preludio/Plié.

Quadro – vzdušnější, ale tužší, má světlejší odstín Capuccino, chromové nožky a polohovací podhlavníky. Nyní jí koupíte s 30 % slevou.
Preludio – moderní, subtilnější, s hlubším a nižším sezením a nožkami v lesklém chromu koupíte s 20% slevou.

 

Perfektní ruční prošití, pečlivost při zpracování všech detailu, nádherné barevnosti a podmanivé designové tvary. To jsou hlavní znaky profesionálního přístupu proslulé společnosti Natuzzi Italia. Více jak 40 let zkušeností se zpracováním kůže propůjčuje výrobkům světovou kvalitu. Důležitá je také vysoká životnost, kterou ocení i náročnější uživatel.

V kůžích společnosti Natuzzi Italia se díky našemu článku vyznáte, tak neváhejte prozkoumat kvalitu kůže pohmatem a vybrat si.

www.natuzzi.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno