V rámci své valentýnské kampaně Nejjemnější způsob vyznání realizovala oblíbená značka čokolády Milka mezi zákazníky rychlý průzkum. Zajímalo ji, jak jsou na tom Češi a Slováci s vyznáváním lásky svým drahým polovičkám, a jak jsou na tom s oslavou svátku svatého Valentýna vůbec. Průzkumu se zúčastnilo celkem 2 086 respondentů v Praze a v Bratislavě. Valentýnský průzkum probíhal ve dnech 8. – 9. 2. 2020 a odměnou za účast byly čokoládové pralinky Milka.

To, že se svátek sv. Valentýna etabloval u nás i na Slovensku, potvrdilo 81,4 % dotázaných tím, že v průzkumu sdělili, že tento svátek slaví. Stále větší oblibu tohoto svátku potvrzuje i to, že naprostá většina odpovědí (téměř 84 %) zněla ano na otázku, zda letos na sv. Valentýna plánují někoho obdarovat.

Klasická psaná milostná vyznání si stále drží svou oblibu mezi lidmi a určitě je alespoň jednou napsalo přes 75 % účastníků průzkumu. 85 % dotázaných lidí se pak v průzkumu svěřilo, že darovalo jako dárek z lásky čokoládu. Díky valentýnským pralinkám Milka to nikdy nebylo jednodušší.  Darujte letos i vy ten nejosobnější a nejjemnější způsob vyznání komukoli, na kom vám záleží.

1 komentář

  1. No, já třeba nerada přímo říkám, že to nějak slavíme, ale například drobnou sladkost si dáme, to jo. Letos jsem na Valentýna dostala čokoládové pralinky z malé tuzemské čokoládovny a i takový dárek může být naprosto úžasný, protože nic lepšího jsem snad ještě ze sladkostí neměla. Nina

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno