Oční linka už dávno nemá jen jednu podobu. Je množství typů očních linek, které dokáží krásně zvýraznit oči. V této lekci krásy jsme pro tebe připravili 5 návodů na jednotlivé typy očních linek . Díky těmto návodům posuneš své líčení do jiných rozměrů. Určitě si všechny linky vyzkoušej a vyber si tu, která se ti líbí nejvíce.

1. “Winget” oční linka

Výraz winged je z angličtiny a znamená “okřídlená”. To proto, že se oční linka táhne až za oko což vytváří jakési křídlo. Tato oční linka je stále více populárnější, hlavně kvůli tomu, že vypadá perfktne! Při kreslení této linky je důležité, aby byla linka jen na horním víčku. Tak lépe vynikne křídlo. Je náročné odhadnout správný úhel a okraj křídla oční linky.

winget-oční-linka

2. Dvoubarevná oční linka

Pokud ti nestačí jedna barva oční linky tak vyzkoušej dvě! Nejprve nakresli černou oční linku a následně nad ni bílou nebo barevnou oční linku. Dej si pozor, aby byly stejně tlusté. Výsledek je prostě úžasný!

dvoubarevná-oční-linka

3. “Orámované” oko

Pomocí oční linky si můžeš orámovat celé oko. Nádherně to zvýrazní tvar oka a zaměří to na ně pozornost. Nejprve si udělej horní oční linku a pak spodní. Následně obě linky propoj. Nezapomeň ani na vnitřní koutek oka.

orámovaná-oční-linka

4. Duhová oční linka

Pokud tě už nudí černá oční linka, měla by si určitě vyzkoušet duhovou oční linku.

duhova-oční-linka

5. Kočičí oční linka

Prodej svůj sexappeal díky oční lince! Kočičí oční linka je na to ta pravá. Nalíčíš ji jednoduše – naznač si dvě rovnoběžné linie na obou koutcích oka (tak jak je to naznačeno na obrázku). A pak už jen táhni linku od jednoho koutku k druhému. Nezapomeň ani na černou tužku do vnitřního, spodního víčka, která celý kočičí vzhled dotvoří.

Kočičí-oční-linka

Která oční linka tě nejvíc oslovila?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno