Určit nejlepší produkt je vždy trochu problematické, protože každému vyhovuje něco jiného. Pokud na to tedy máte čas a peníze, je vhodné si vyzkoušet několik značek a zjistit, jaká splní vaše očekávání a představy nejpřesněji. Jenže není trochu zbytečné tolik utrácet za několik produktů, když byste mohla natrefit na vyhovující hned na první pokus?

 

Orientujte se podle hodnocení jiných

Jistě narazíte na spoustu žebříčků, které porovnávají kosmetické produkty. Mnohé z nich se dívají pouze na kvalitu, další zohledňují i cenu. Například podle NejlepsiProdukt.cz vyrábí nejlepší make up v současné době Vichy. Další srovnání objevíte na TestKvality.cz či třeba na Heurece. Žebříčků je opravdu spousta.

Zeptejte se kamarádek či blogerek

Nemáte-li vlastní zkušenosti s produktem, který si chcete zakoupit, ptejte se známých – kamarádek, maminky, kolegyň apod. Možná vám něco doporučí. Není pravidlem, že vám bude vyhovovat to stejné co jim, ale aspoň vám řeknou, zda je daný výrobek kvalitní, jak dobře kryje či jak dlouho vydrží.

Tipy objevíte i u různých blogerek. Líbí se vám, jak se některé z nich líčí, nebo by vás zajímalo, co používají na akné? Většina z nich se o své zkušenosti dělí s fanynkami, mnohé dělají i recenze produktů, což by vás mohlo inspirovat.

Nechte si poradit od profesionálů

Hledáte nejlepší krém proti vráskám? Toužíte konečně najít korektor, který si poradí s kruhy pod očima? Cenné rady by vám mohly poskytnout profesionální vizážistky nebo obsluha v obchodě. Například v parfumeriích Douglas mají personál, jež zákaznicím ochotně poskytne rady.

Vaše tělo si zaslouží to nejlepší.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno