Užíváte si první sluneční paprsky a těšíte se na blížící se nejen jaro, ale i léto? Co takhle do té doby zapracovat na vysněné postavě. Poradíme vám, jak na to. Vyberte si pravidelné cvičení, které vás bude bavit.

Jak vybrat cvičení

Při výběru cvičení se vždy řiďte tím, co vás baví. Jen těžko vydržíte například u pravidelného běhání venku, když je pro vás tato činnost spíš nepříjemnou nutností než zábavou a odreagováním. Raději si vyberte sport, na který se budete těšit. Můžou to být sálové lekce nebo třeba posilování ve fitness klubu. Pokud ještě nevíte, co přesně vás baví, vyzkoušejte klidně víc cvičebních lekcí a vyberte si tu pravou.

Plán do léta

Udělejte si plán do léta a na každý měsíc si stanovte jasný cíl. Ten se rozhodně nemusí týkat jen počtu zhubnutých kilogramů. Naplánujte si zvýšení fyzické kondice, zlepšení zdravotního stavu nebo třeba jen vyšší počet opakování při pravidelném cvičení. Následně své cíle zvyšujte, až se dostanete ke svému vysněnému cíli.

Kdy začít

Začněte ještě dnes. Není na co čekat. Zařiďte si členství ve fitness klubu a naplánujte si už dnes svou první cvičební lekci. Připomeňte si, že čím dřív začnete, tím dřív budete úspěšní a spokojení ve vlastním těle. V létě pak budete moct konečně nosit k vodě své oblíbené dvoudílné plavky a zvýší se vám sebevědomí.

Motivace je potřeba

Silná motivace vás rychleji dovede k úspěchu. Před samotným cvičením si dopřejte například relax ve wellness zóně a zamyslete se nad tím, co vás žene kupředu. Je to velká událost, na kterou se těšíte a chcete vypadat skvěle? Je to získání nové práce nebo nový partner? Přidejte si také své osobní důvody, proč chcete zhubnout a formovat svou postavu vy sami. Nebojte si tyto motivační myšlenky zapsat nebo znázornit na nástěnce vizí. Odtud je to už opravdu jen krok k naplnění svých snů.

Právě teď je na čase ten krok udělat.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno