Opravdu spíte dobře?

Kvalitní postel se nepozná podle stylového designu ani použitého materiálu, ale podle vnořených moderních technologií do samotné výroby. Postel je navíc jen jedna z důležitých částí. Při nákupu nikdy nezapomínejte na odpovídající matraci s roštem. Pouze za současné harmonie všech tří atributů získáte skvělé místo k pravidelnému a zároveň plnohodnotnému odpočinku.

Tělu prostě nestačí jen obyčejná čalouněná válenda nebo molitanová podložka. Pro krátkodobé účely jistě postačí, ale z dlouhodobého hlediska je neperspektivní a dokonce zdravotně závadná.

 

Délka a výška postele

Zaměřme se na optimální délku postele, která je důležitou součástí při užitném komfortu. Je sice pravdou, že rám jako takový kvalitu spánku neovlivňuje jako matrace, rošt nebo polštář, ale délka a výška dokáže kvalitu spánku hodně ovlivnit.

Délka postele by měla být o 25 centimetrů delší než je výška vaší postavy. Především nesmí být krátká. Minimální šířka je stanovena na 80 centimetrů, čím více, tím větší pohodlí. Pokud se zaměříme na výšku, tak z hygienického hlediska nesmí být nižší než 25 centimetrů. Opravdový komfort zažijete od 40 cm výše.

 

Nechte si zhotovit postel na míru od společnosti Bogartech a předejděte zbytečným komplikacím.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno