Žehlička na vlasy je perfektní pomocník, který umožňuje vytvářet dokonalý účes. Dokáže vlasy skvěle narovnat nebo naopak vytvořit jemné kadeře. Aby sloužila svému účelu, je třeba vybrat správný tip. Právě s tím vám teď poradíme!

 

Na první místě stojí především kvalita!

Nikdy nesmíte žehličku na vlasy vybírat jen na základě aktuální ceny. Na prvním místě musí být kvalita. Pravdou je, že i špičkové žehličky na vlasy koupíte za méně než 1 000 Kč. Důkazem je například Žehlička na vlasy Remington GP 1300, kterou aktuálně koupíte pouze za 889 Kč.

Důležitou vlastností žehličky je kvalita přítomné žehlící plochy. Na trhu jsou žehličky s plochou z teflonu, turmalínu či keramiky. Nejlepší je, pokud jsou tyto povrchy vzájemně kombinovány. Žádoucí je keramický povrch, který je velice šetrný k vlasům. Vrstva turmalínu má tu funkci, že vlasy chrání a zabraňuje jejich následnému poškození.

 

Malou či standardní?

Prodávají se žehličky ve standardní velikosti – s délkou nad 20 cm, ale také žehličky v provedení mini. Menší velikost volte v případě, když budete žehličku používat především k tvarování účesů. Pokud si každý den potřebujete narovnat všechny vlasy, kupte si žehličku větší. Mini žehličky díky malým rozměrům oceníte při každém cestování. Naším tipem je žehlička na vlasy Mach Mini Proline Ultron. Měří pouze 18 cm.

 

Nastavitelná teplota žehličky

Žehlení vlasů musí být především šetrné. Platí, že čím nižší teplota, tím lépe pro vlasy. Proto hledejte žehličky na vlasy, u kterých je možné teplotu žehlící plochy manuálně regulovat. Na trhu jsou i žehličky, které nabízí teplotu žehlící plochy až 200° C. S nimi vlasy žehlit můžete, ale pozor, ne moc často! Pro každodenní žehlení je optimální teplota žehlící plochy startující na 100° do 140° C.

Pokud si chcete žehličku na vlasy zakoupit, doporučujeme internetový obchod www.puls.cz. Najdete zde širokou nabídku špičkových žehliček na vlasy. Nabízí klasické i mini žehličky a kromě nich dokonce i kvalitní vlasovou kosmetiku, nůžky na vlasy, kartáče a další potřeby, které oceníte při každodenní péči o své vlasy.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno