Rozchod potká v životě alespoň jednou většinu z nás. Víte, jak se s ním vyrovnat a tuto obtížnou životní situaci ustát? Vyzkoušejte některou z našich rad a dovolte si veškeré emoce, které s sebou rozchod s milovaným člověkem přináší. Věřte, že každý konec je začátek něčeho nového.

Brečte a křičte

Pokud je rozchod nečekaný, nebraňte se prvním pocitům, které přijdou. I když to bude pláč, křik nebo odmítání skutečnosti, klidně tomu všemu dejte volný průchod. Někdo potřebuje být sám, aby mohl pustit emoce ze sebe, někdo se potřebuje obklopit lidmi a mluvit o tom, co se stalo. Udělejte to, co potřebujete. Nestyďte se za smutek ani za vztek.

Neduste to v sobě

Možná už se vám stalo, že když jste v sobě něco dusili a potlačili své skutečné pocity, projevilo se to na fyzickém stavu, například bolestí hlavy nebo třeba zablokováním krční páteře. Rozhodně v sobě neduste to, co chcete říct a co chcete udělat. Každý člověk snáší rozchod jinak a je na každém, aby našel způsob, jak se s ním co nejlépe vyrovnat. Dejte si čas.

Změňte svůj vzhled

Až projdete fází odmítání, vzteku, stagnace a určitého smíření, zaměřte se sami na sebe. Jak je to dlouho, co jste byli v kosmetickém salónu, kdy naposledy se změnil váš střih a účes? Je na čase začít pracovat na novém sebevědomí a změnit svůj vzhled tak, aby byla vaše sebeláska vidět na první pohled.

Začněte sportovat

Chcete začít pracovat i na svém těle? Začněte sportovat. Přidejte se do fitness klubu a s novou postavou získejte i nové sebevědomí. Je na vás, jestli si vyberete posilování, kardio cvičení nebo zvolíte například sálové lekce. Naučte se říkat ne, tomu co vás omezuje a přidává starosti. Řekněte ano tomu, co vás dělá šťastné a co vás baví.

Najděte si nové koníčky

Zaměřte svou pozornost jiným směrem, než je váš bývalý partner. Najděte si nové koníčky, ať už to je zmíněný fitness klub nebo s ním spojená pravidelná návštěva wellness. Obohaťte svůj život novými kurzy, přihlaste se na angličtinu, vyzkoušejte kreslení pravou i levou hemisférou a udělejte si klidně kurz potápění. Rozchod není konec všeho, berte jej tedy jako začátek spousty nových zážitků, prožitků, lidí.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno