Máš zelené oči? Ani nevíš jaké máš štěstí! Tvé oči září i bez líčení, ale pokud chceš vědět jak zvýraznit zelené oči ještě víc, přečti si tento článek. Máme pro tebe rady na barvy, jaké by si měla použít při líčení, ale i tipy a návody na líčení zelených oči.

JAKOU BARVU líčení zvolíte?

Pokud chceš, aby byly tvé oči ještě více zelenější použij v líčení zelené odstíny , nejlépe v barvě tvých oči. Lehké růžové odstíny krásně rozzáří a zesvětlí zelené oči. Pokud chceš dodat svým očím jiskru použij odstíny fialové – oči budou jasnější a zářivější než jsou. Pro skutečně dramatický pohled použij černou barvu , ale ani hnědými odstíny nic nezkazíš.

TIPY NA LÍČENÍ

1. Jemné líčení s fialovým základem je ideální pro denní, běžné nošení. Pastelové barvy krásně zvýrazní barvu zelených očí a ráno ho zvládneš za pár minut.

2. Smaragdové líčení se hodí zejména se společenské příležitosti, na kterých chceš zazářit. Kombinace tmavé a světlé zelené spolu s třpytivou linkou dokonale rozzáří tvé oči.

3. Dramatické líčení je jako stvořené na večer. Výrazná černá, oční linka a zvýraznění oční oblouk nejenže zvýrazní zelené oči, ale i tvar očí.

Věříme, že jsme ti pomohli v líčení zelených očí.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno