Elektrický zahradní gril

Elektrické zahradní grily jsou vhodné všude tam, kde není možné grilovat na dřevěném uhlí nebo na plynovém grilu. Elektrický zahradní gril má nízkou spotřebu energie a plynulou regulaci teploty. Ta zaručí, že bude masíčko, klobásky, párečky nebo zelenina rovnoměrně propečené a budou skvěle chutnat. Vybrat si můžete z mnoha barevných provedení a velikostí elektrických zahradních grilů. Malé elektrické zahradní grily můžete využít i v domácnosti v případě, že vás nečekaně zradí počasí. Velké zahradní grily mají většinou praktický sklápěcí stolek, bezpečný stojan včetně háčků na nádobí, velmi kvalitní poklop i grilovací vanu z pevné hliníkové slitiny.

Elektrický zahradní gril má také krásný design, který vás bude těšit při každém grilování. Elektrické grily se velmi snadno čistí a vynikají dlouhou životností. Velké topné těleso zajistí stejnoměrné opékání po celé ploše grilu. Už nikdy se vám tak připravovaná pochoutka nespálí. Chcete grilovat rychle a snadno? Pak musíte mít elektrický zahradní gril!

Plynový zahradní gril

Špičkou ve svém oboru je plynový gril. Stejně jako u elektrického grilu, si i u plynového můžete vybrat z různých velikostí od malých, až po velké a profesionální plynové grily, u kterých nechybí dostatek pracovní plochy. Plynový zahradní gril nabízí svým uživatelům silný výkon, moderní technologie, vysoký komfort při používání a moderní vzhled grilu, který budou všichni vaši přátelé obdivovat.

Mnohé plynové zahradní grily mají také spoustu vychytávek, které každý milovník grilování jistě ocení. Z užitečných detailů plynový gril nabízí například boční odkládací plochy na připravené nebo připravované pokrmy, hliníkový povrch, díky kterému se plynový gril velmi jednoduše čistí, háčky na náčiní, postranní vařiče, zabudovanou termosondu v poklopu plynového grilu nebo snadné elektrické zapalování a teplotní regulátor, který zajistí perfektní výsledky vašeho grilování.

Asi nejoblíbenější značkou plynových grilů je značka Weber, která nabízí svým zákazníkům plynové grily v několika typových řadách. Vybrat si můžete prostorný a profesionální plynový zahradní gril, nabízející to nejvyšší pohodlí při práci. V nabídce jsou ale i menší grily, které potěší zákazníky s nižšími požadavky. I tyto menší plynové zahradní grily se však pyšní perfektním ovládáním, krásným designem a vysokým výkonem za dostupnou cenu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno