Soutěž krásy má už svou dlouholetou tradici, která si získala oblibu hned u několika žen. Nicméně najdeme i takové publikum, které tuto soutěž bytostně nenávidí. A to ti, kteří neuznávají vnucování dnešních hodnot, co se týče vzhledu. A tu samozřejmě nevnucují jen soutěže krásy, ale i většina dámských časopisů a mnohdy i výrobci oblečení, protože řekněte samy, kolik opravdu hezkého oblečení najdete i ve větší velikosti než je XL?

Já neznám skoro žádné. A na obálce žádného časopisu nikdy neuvidíme slečnu, která by měla víc jak padesát kilo. Samozřejmě na tom být hubená není nic špatného, ale když pak spousta lidí nabude dojmu, že je právě špatně, pokud těch padesát kilo nemáte, tak je něco špatně. A pak nám tu vzniká bulimie, anorexie, kterými trpí hlavně dospívající dívky.

Ztrácí sebevědomí a nabývají dojmu, že pokud nejsou hubené a dokonalé, tak nejsou hezké. A málokdo už je vede k tomu, že by se na tuhle tu hromadu lží měly povznést. A jako na spoustu dalších pravidel, které nás svazují. A nejhorší je, že nás k nim třeba i mnohdy vedou rodiče. Oni to samozřejmě myslí dobře, říkají to proto, že to říkali i jejich rodiče. Ale kde je napsané, že třeba pokud nemáte titul z vysoké školy, tak to nikam nedotáhnete?

A spoustu dalších věcí. Dokonce i úklid třeba. Kde je napsaný, že prostě musíte mít doma vždycky dokonale uklizeno? A že se o to hlavně musíte umět vždycky postarat sami? A proč? Je řada úklidových firem, i cenově dostupných, které to udělají mnohem lépe. Například kdyby mě někdo nutil do čištění koberce, protože je to moje práce, tak ho pošlu do patřičných míst. Mně je čistí firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., strojové čištění koberců Praha 6  a jsem spokojená. A jako neschopnější člověk si kvůli tomu určitě nepřipadám.

Mytí oken, atrií, zimních zahrad, skleníků, prosklených výtahů, balkónů, lodgií. Výškové práce Praha 6

S kamarádkou jsme vždycky snily o tom, že budeme mít vlastní penzion. Že to nemusí být nic velkého, ale že to bude naše vlastní. A dlouho jsme hledaly takový, který by se nám líbil, až jsme se do jednoho velikého domu zamilovaly natolik, že jsme ho koupily a začali ho přestavovat. Okna jsme nechaly původní, protože se nám zdály v dobrém stavu, ale potřebovaly pořádně vyčistit. Na to jsme si řekly, že si taky někoho najmeme.

A obrátily jsme se na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., výškové práce, mytí oken Praha 6, čištění fasád. Telefonicky jsme je kontaktovaly a domluvily jsme se s nimi na termínu a ostatních náležitostech a hned druhá den nám mailem poslali finanční návrh, s kterým jsme souhlasily. Upřímně, na tolik oken nám to nepřišlo ani jako nijak velká suma, se kterou jsme prvně počítaly.

32147702 - window cleaner using a squeegee to wash a window

Po domluvě k nám za týden přijelo šest zaměstnanců a veškerou práci zvládli v neuvěřitelně krátkém čase. Okna jsou po jejich umytí krásně čistá bez šmouh, lesknou se a i rámy s parapety umyli pečlivě. Okna nádherně prokoukly a člověk tak snad na nich ani nepoznal, že jsou původní. Opravdu jsme byli s nimi moc spokojení, pracovníci byli hrozně milí a ochotní, takže jsme nemusely čelit žádnému nepříjemnému jednání a ten čas s nimi nám hrozně rychle utekl.

Jestli můžu poradit vám všem ostatním, kteří poptáváte mytí oken, obraťte se na tuto úklidovou společnost, protože my s jejich mytím oken Brno máme jen tu nejlepší zkušenost. Jsem přesvědčena, že splní všechny vaše požadavky a budete s ní maximálně spokojeni, tak jako jsme byly my dvě.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno