Dávno jsou ty tam doby, kdy se říkalo, „chceš-li ženu urazit, dej jí pod vánoční strom hrnec“. Vaření totiž v současnosti patří k jednomu z nejoblíbenějších koníčků žen i mnoha mužů. Souvisí to s rostoucí oblibou zdravého stravování a objevování trendů moderního kulinářského umění i netradičních způsobů vaření. Nesmírně praktické jsou pak dárky v podobě malých šikovných domácích spotřebičů, které usnadní novému majiteli práci v kuchyni a optimalizují jeho čas při přípravě pokrmů. Představíme vám top trojku letošních Vánoc…

 

1. Ultimátní pomocník

Absolutně nepostradatelným společníkem je kuchyňský robot Gorenje MMC1500BK, který se postará svými šesti rychlostmi a výkonem 1500 W nejen o hnětení těsta, šlehání a mixování. Ale umí také za pomoci extra nástavců mlít, strouhat, sekat, krájet, odšťavňovat či vyrábět drobné i větší těstoviny, nudle, špagety, papardelle, klobásy, koláčky či těstovinové pláty na lasagne.

Tenhle mistr v černo stříbrném provedení se pyšní funkcemi Soft Start a SilentPower, které zaručují rychlý hladký start a opravdu tichý provoz. Navíc jeho nový majitel jistě ocení i automatickou regulaci otáček pro požadované propojení směsí i jednoduché čištění v myčce nádobí. Tenhle kuchyňský pomocník rozhodně nepotřebuje ovládat prsty šéfkuchaře, je totiž natolik intuitivní, že si s ním při vaření poradí i začátečník. Ať už vypadá jakkoli komplikovaně, radost z něj bude mít každý kuchař nadšenec i ten, kdo vaří třeba jen o víkendech.

cena: 11 990 Kč

2. Grilujte kdekoli

Pokud máte v rodině někoho, kdo si celou zimu stýská po letním grilování, překvapte ho jedinečným dárkem v podobě kontaktního grilu Gorenje KR1800EPRO, který lze snadno rozběhnout i na kuchyňské lince. Příprava šťavnatých mas, dokonale křupavé zeleniny, ale i křehkých kousků ryb je na nepřilnavém povrchu desek grilovacích ploch s teflonovým povrchem opravdu snadná. Jejich nastavitelná výška umožňuje i grilování jemnějších drobnějších kousků. Gril lze používat nejen zavřený, ale i rozložený a využít tak obou ploch k přípravě různých pokrmů. S kontaktním grilem od Gorenje darujete léto a sezonu opékaných mas vašim blízkým už pod vánoční stromek!

cena: 2 990 Kč

3. Multifunkčně a rychle

Nesmírně praktický přístroj, který zastane více funkcí. Mlýnek na maso Gorenje MG2500SJW je přesně tím chytrým multifunkčním pomocníkem, který zvládne nejen umlít maso ve třech různých hrubostech, ale snadno s ním připravíte za pomoci široké škály nástavců také lahodné klobásy, umí strouhání a krájení zeleniny, lisování za studena, tvořit cukroví, těstoviny, a dokonce funguje jako odšťavňovač. Obdarovávanému tedy dopřejete od Ježíška ne jeden přístroj, ale pomocí nástavců hned několik šikovných pomocníků najednou.

cena: 4 290 Kč

O ceně a množství vánočních dárků klidně spekulujte, přestaňte ale kupovat hlouposti a zbytečné lapače prachu, když u Gorenje vám rádi pomohou vybrat dárek nejen praktický, ale především takový, který obdarovávaného opravdu potěší!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno