Na módu modré řasenky, růžové rtěnky a zelených stínů si jistě mnoho z nás vzpomene. Někdo s nostalgickou slzou v oku, někdo s nefalšovaným zděšením, ale ať chceme nebo ne, barevné řasenky jsou fenomén, který právě slaví návrat na výsluní. K dokonale letnímu vzhledu vlastně už nic jiného nebudete potřebovat, snad jen pro večerní dramatičtější efekt stíny nebo tužku na oči tón v tónu. Barevné řasenky můžeme vidět i na přehlídkových molech, kdy s jejich pomocí doladí návrháři celkový vzhled modelky k dokonalosti.

Vhodně zvolenou barvou můžete své oči krásně rozzářit. Modrá ladí ke všem barvám očí, sluší blondýnkám i tmavovláskám a je to taková nová černá, nikdy s ní nešlápnete vedle. Zelenou by měly volit majitelky hnědých nebo modrých očí a pokud jste odvážná zelenoočka, klidně ji zkuste také. Fialová dodá jiskru modrým a zeleným očím a hnědé oči vytáhne a rozzáří. Nebojte se barev a vyzkoušejte je, vždyť je léto a k tomu barvy patří a vyzkoušet barevnou řasenku můžete pro začátek třeba na večerní párty nebo na dovolené.

Pro ochranu řas i zvětšení objemu nezapomeňte použít podkladovou bázi na řasy, která vám řasy vyživí, prodlouží, připraví pro použití řasenky a také zajistí perfektní nanášení i trvanlivost. Barevné řasenky jednoduše buď milujete, nebo nenávidíte. Nebo jste ještě neobjevila jejich kouzlo a třeba po vyzkoušení změníte názor. Vyberte si na www.parfemy-elnino.cz tu svou a dejte barvám šanci. Nemusíte se hned pouštět do zářivě tyrkysové, ale tlumená tmavě modrá by pro začátek mohla být správná volba. Vždyť léto, to je čas nových lásek – a proč by novou láskou nemohla být třeba i řasenka?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno