Ani Neruda nevěděl. My ale víme. Míst, kam si můžete připnout vaši originální placku se spínacím špendlíkem, je opravdu celá řada. Nebojte se hodit váš opravdu originální nápad na placku. Sami si ji navrhněte a sami si pak rozhodněte, kam si ji připnete.

Na tričko? To je trochu nuda

Na oblečení nosí placku každý. Má to svá pro i proti. Placka na bundě sice nepřekáží, na druhou stranu bundu neustále sundáváte, když je horko a zase oblékáte, když se ochladí a tak může placka hovořit k ostatním vlastně jen, když je vám zima. Placka na tričku je poněkud nepraktická. Dámy vědí. Překáží ale i pánům, kterým se spínací špendlík může zachytávat za ochlupení na hrudi. A to opravdu nechcete, věřte nám. Skvělé heslo, dokonalý slogan nebo reklamní upoutávka se budou skvěle vyjímat na batohu. Placky na batoh jsou evergreenem, který neomrzí. Díky tomu, že batoh máte neustále při sobě, mají ohromnou vypovídací hodnotu a můžete jimi propagovat prakticky cokoliv.

Dámy, chcete šokovat?

Pak rozhodně musíte vyzkoušet placku na kabelku. Jen si představte distingovanou dámu v business kostýmku, která má svoji kabelku od Korse za několik tisíc ozdobenou plackou, která o ní říká například to, že má ráda kočky. Neotočili byste se za ní? My tedy ano. Kromě jiného bude tato žena rozhodně kreativní a bud mít hravého ducha, kterého si uchovala i přes pobyt ve firemním prostředí. A již tento samotný fakt je hoden obdivu. Kromě toho originální nápad na placku, kterou si necháte vyrobit podle vlastního návrhu je něčím, co suchopárný manažer jen tak nezvládne.

Placka na akci

Pořádáte akci? A chcete o ní informovat rodinu, přátele i široké okolí? Rozdávejte na potkání placky s informací o tom, kde, kdy a proč akci pořádáte. Možná se na ní nedostaví jen ti, kterým jste osobně předali placku, ale i ti, kteří ji na někom pouze viděli. Tak ohromný je dosah placek.  Chcete jej ještě zvýšit? Pak společně s plackami nechte přidělat i několik magnetek na ledničku. Výroba placek a magnetek je skoro stejně jednoduchá a rychlá, a když už jednou vytvoříte originální návrh, můžete jej použít na vícero místech. Magnetka na ledničku s originálním designem osloví zase jiný okruh lidí a vy tak nenásilně rozšíříte počet těch, které jejím prostřednictvím informujete o své události.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno