Úplně jednoduše kdokoli. Tím tedy myslíme seniory, lidi v produktivním věku i děti. Tak jednoduché to ale není. Domácí zdravotní péči musí doporučit či předepsat ošetřující lékař pacienta. Stav pacienta musí dovolovat jeho zotavování doma a nevyžaduje hospitalizaci. O jaké případy konkrétně se jedná? Domácí zdravotní péče je vhodná při poúrazových stavech, po složitějších zlomeninách, po infarktu myokardu, po mozkové mrtvici, ale také pro pacienty závislé na ventilátoru.

Samozřejmě nemůžete jen tak zůstat doma, ošetřující lékař musí domácí péči navrhnout a předepsat. Pouze v tom případě je tato služba hrazena ze zdravotního pojištění. Na vás potom leží výběr agentury pro domácí zdravotní péči. Nejdůležitějšími parametry je, aby agentura zajišťovala všechny potřebné služby a aby je zajišťovala v lokalitě, kde chcete být.

 

Agentura domácí péče Praha ProCare Medical

Agentura domácí péče Praha ProCare Medical nabízí kompletní portfolio služeb včetně domácí umělé plicní ventilace, domácí parenterální výživy, domácí fyzioterapie, ale můžete využít také převozovou sanitní službu. Mají pobočky v Praze, v Hradci Králové, v Liberci a v Benátkách nad Jizerou.

Jaké výhody vám domácí zdravotní péče oproti péči nemocniční může nabídnout? Především stonáte ve svém domácím prostředí, v pohodlí domova. Díky psychické pohodě se léčba i rekonvalescence urychluje. Nejste vystavení nemocničním nákazám a mnohem lépe se navracíte ke svému způsobu života před úrazem či nemocí. A to všechno ve spojení s odbornou lékařskou péčí a dohledem.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno