Krkonoše patří mezi naše nejkrásnější a nevyšší hory a díky tomu se těší obrovské popularitě mezi českými i zahraničními turisty. Především nyní v zimě míří do Krkonoš všichni, kdo si chtějí užít super lyžování. Patříte mezi ně a plánuje vyrazit do těchto malebných hor? Jestliže ano, potom určitě víte, že k nejlepším střediskům patří Skiareál Černý Důl. Chcete-li vyrazot právě sem , máme pro vás zajímavý tip na jedno úžasné ubytování. Vůbec nezáleží na tom, jestli se chystáte na hory s rodinou či přátelu. Pokud dáte na nás, ubytování v Krkonoších si užijete na maximum!

IMG_5573

Dokonalé spojení starých časů a moderní doby

Naším tipem pro vás je skvostná Chalupa Šípková, která i vás jistě mile překvapí svým jedinečným vybavením. Kouzlo chalupy je ukryto v jejím interiéru. Je totiž zařízen starodávným stylovým nábytkem. Dominantou chalupy jsou stylová kachlová kamna s poležením. Chalupa Šípková tím získává punc luxusu a vlastně v každé místnosti nabízí absolutní klid a pohodu. Nemusíte se bát, že byste přišli o výdobytky moderní domy. V chalupě najdete moderní kuchyni, nechybí ani wi-Fi internet, příjemně zařízené koupelny a další. V létě je pro vaše potěšení připraven bazén a pro děti venkovní hřiště, na kterém mohou řádit. Do chalupy se bez problémů vejdete s celou rodinou i partou přátel: nachází se v ní totiž 2 čtyřlůžkové a 1 dvoulůžkový apartmán.

_MG_0020

Na těch nejlepších sjezdovkách jste za několik málo minut

Chalupa Šípková se nachází v obci Černý Důl. Do moderního lyžařského střediska Černý Důl, který je vybaven 2 lanovkami a 10 vleky, se dostanete pohodlně a rychle. Stačí absolvovat pouhých 5 minut jízdy autem a můžete vyrazit na svah. V ceně ubytování je i úklid, praní ložního prádla a spotřebované dřevo v krbu.

 

Jestliže si chcete Krkonoše užít plnými doušky, neváhejte. Stačí vyplnit rezervační formulář na www.chalupyroubal.cz a můžete vyrazit!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno