Blíží se svátek Mezinárodního dne žen, který je vzpomínkou na newyorské povstání švadlen v roce 1908, které bojovaly za spravedlnost a rovnoprávnost žen ve světě. Slavíme jej dodnes a připomínáme si jej 08.března. V tento den však shání květiny většina mužů a pokud jste jedním z těch, kteří postávají v řadě v květinářství a podupáváte nohou, protože se nemůžete dočkat, kdy přijdete na řadu, vymyslíme to letos za vás. Jsme Florea – internetové květinářství zajišťující rozvoz květin po celé České republice.

Objednejte dnes, doručíme na MDŽ

MDŽ jsme vám sice připomněli, jenže kdo na to má celé dva týdny myslet? Naštěstí je na florea.cz možné objednat květinu dnes, zadat adresu, na kterou máme květinu doručit, případně si ještě vybrat vzkaz k MDŽ, který bude doručen s květinou a o více se nestarat.

Na MDŽ vše naložíme do chlazených aut a vyrazíme brzy ráno na cesty, abychom stihli doručit veškeré zadané objednávky a potěšit jimi ženy, které jsou v životě všech tolik důležité.

Z čeho budete vybírat

internetovém květinářství najdete bohatý výběr květů od růží, přes tulipány až po tradiční karafiáty, bez kterých se MDŽ v minulých dobách rozhodně neobešlo. Růže najdete samozřejmě rudé, ať už s klasickým či s XXL stonkem. Kromě rudých si můžete vybrat například duhové, modré nebo elegantní černé. Máte-li však raději klasiku, jistě potěšíte také barevnými tulipány, kterým se přezdívá také poslové jara. Můžete jimi proto vnést do domácnosti kus příjemného, opět přicházejícího ročního období. Pokud budete kupovat květinu například babičce, ta karafiáty rozhodně neopovrhne, navíc jí ve váze dlouho vydrží.

Přesvědčte se i vy kvalitou nabízených služeb rozvozu květin.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno