Mytí oken a čištění markýz, nano impregnace Praha jsou služby, které renomovaná úklidová společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. provádí v mnoha případech zároveň. Vzhledem k profesionálnímu a velmi kvalitnímu přístupu k této činnosti získala firma mnoho stálých a významných zákazníků, kteří jsou s jejich službami velmi spokojeni.

 Firma disponuje i veškerým potřebným technickým a zabezpečovacím zařízením. Při náročné práci ve výškách využívá horolezeckou či speleologickou techniku, vysokozdvižné vozíky a hydraulická ramena, která se snaží  používat nejčastěji.

Realizace zakázek na mytí oken Praha je prováděna bez použití leštidel, neboť leštidla v krátkém čase znatelně snižují kvalitu a vizuální efektivnost umytých skleněných ploch. Důvodem je vliv klimatických podmínek  na leštidla, (sluneční záření, déšť, městské spady apod.) která ačkoliv jsou pečlivě a řádně rozleštěna, tak se po krátkém čase na ně tyto nečistoty přichytávají a způsobují neestetické šmouhy s vystupujícími tahy po leštění.

Proto tato společnost, která je známa svými vysokými nároky na kvalitu svých služeb, přišla s vlastním  know-how a to s technologií  tzv. triku suchého leštění, kdy k docílení dlouhodobého vysokého lesku používá pouze 100% bavlněné pleny.

modern office building

Práci ve výškách obsahuje i čištění markýz. Společnost nabízí možnost sloučení této služby s objednávkou na mytí oken a tak provézt obě služby najednou. Markýzy se dělí na látkové a plastové. Metoda čištění plastových markýz je jednodušší. Ovšem na látkové markýzy, aby byla zaručena vysoká kvalita vyčištění, je třeba použít účinnou a progresivní technologii strojového vyčištění, tedy stejná technologie, jako se používá na čištění koberců a podlah.

Odborní pracovníci firmy použijí kvalitní značkovou chemii BOSCH RTS, která se vyznačuje nejen skvělými čistícími, ale i dezinfekčními účinky. Tato  chemie zapůsobí na nečistoty a rozpustí je. Po následném důkladném vykartáčování pomocí kotoučového stroje GHIBLI, se vlhkost a nečistoty odsají výkonným vysavačem AS59. Tento proces při silném znečištění pracovníci opakují až 3x, neboť na markýzy působí agresivní městské spady.

Lze samozřejmě u této firmy objednat i impregnaci, která mnohonásobně prodlužuje čistotu a životnost markýz v agresivním městském prostředí.  Zkušená a kvalitní úklidová společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. nabízí široké spektrum dalších úklidových a údržbových služeb, které naleznete na webových stránkách.

29 KOMENTÁŘE

  • Dobrý den,
   ano, pokud je to zapotřebí, a také, jestli to umožňuje okolí budovy.
   S pozdravem
   Barbora Lelková

  • Dobrý den,
   praxí jsme si ověřili, že je to nejlepší materiál na leštění skel.
   S pozdravem
   Barbora Lelková

 1. Bydlím v Plzni a měl bych od impregnaci zájem, má tato firma pobočku i v Plzni? Případně nevíte, na koho jiného se obrátit?

  • Dobrý den,
   A SERVIS LIPKA má púsobí po celé ČR. Neváhejte nás kontaktovat.
   S pozdravem
   Barbora Lelková

  • Dobrý den,
   impregnace se nejvíce vyplatí v případech, kdy máte velice špatně dostupná okna a jejich mytí je velice komplikované.
   S pozdravem
   Barbora Lelková

  • Dobrý den,
   ano, jistě. Náš tým horolezců má certifikace a školení pro výškové práce dle platné vyhlášky.
   S pozdravem
   Barbora Lelková

  • Dobrý den,
   ano, určitě, markýzy stejně jako jakákoliv jiná textilie pohlcuje prach, který ničí strukturu látky. Pravidelným čištěním markýz prodloužíte jejich životnost.
   S pozdravem
   Barbora Lelková

 2. Dobrý den,
  na povrch markýzy nanášíme čistící chemii Bosch RTS, necháme ji chvíli působit na textilii a následně pokračujeme vykartáčováním celého povrchu markýzy jemnými kartáči. Po důkladném vyčištění použijeme vysoce výkonný průmyslový vysavač, který vysaje veškeré uvolněné nečistoty a vysuší Váši markýzu téměř dosucha. Po dokončení čištění, necháme markýzu ještě chvíli volně proschnout.
  S pozdravem
  Barbora Lelková

  • Dobrý den,
   děkuji za Váš dotaz. Ano, ochranný film impregnace přetrvává i při mnohonásobném zasunuti a vysunuti markýzy.
   S pozdravem
   Barbora Lelková

  • Dobrý den,
   bohužel to není možné, pro kvalitně nanesenou impregnaci je důležité, aby se prováděla za pěkného dne a aby bylo bezvětří.
   S pozdravem
   Barbora Lelková

 3. Co je špatného na leštění oken za mokra? Odjakživa jsem okna leštila na mokro a nikdy mě nenapadlo, že by v tom mohl být nějaký problém. Je ale pravda, že se mi nikdy nepodařilo dosáhnout opravdového lesku.

  • Dobrý den,
   děkuji za Váš dotaz. Leštěním oken za mokra jsou po čase na oknech vidět šmouhy a tahy leštění.

   S pozdravem
   Barbora Lelková

 4. Určitě nejsem jediná osoba, co bytostně nesnáší umývání oken. Vždy, když už to opravdu bylo nezbytně nutné, jsem je nějakým způsobem umyla a vyčistila, ale v tu chvíli jsem věděla, že to opět nastane a že budu muset znovu umývat a čistit. Vždycky jsem z toho dostala osypky. Až jsem si jednou řekla a dost a na internetu našla tuto skvělou firmu na umývání a čištění oken. Jako jediní používají suchou metodu leštění, což je vážně úchvatná a přitom tak jednoduchá věc. Okna se krásně lesknou a je přes ně hlavně dlouho vidět.

 5. Profesionální úklidová firma vám nabízí kvalitní úklidovou službu mytí oken a výloh. Při mytí oken a výloh používáme tzv. trik suchého leštění, trik spočívá v tom, že nejsou použity žádné leštící přípravky, které sice plochu „dokonale“ vyleští, ale po vyleštění a působení vnějších vlivů, se okna zapráší a jdou vidět kruhy a tahy po leštění ve velmi krátkém čase. Specializujeme se na odstraňování reklam korundovými žiletkami, akčních nálepek, starých bannerů, ale také zatvrdlých nečistot, silikonů a zbytky lepidel – tyto nečistoty jsou zatvrdlé a tak je třeba šetrně a bez poškození skla nečistoty odstranit. Žiletky jsou 10 cm široké, tato plocha zajistí, že rozložíme sílu při odstraňování nečistot a nepoškodíme a nepoškrábeme skleněnou plochu. Mytí oken a výloh zajišťujeme v mnoha případech ve výškách a náš proškolený tým vlastní licence, které dovolují práci ve výškách. Zaměstnance jsme proškolili dle nařízení vlády a podle § 134 odst. 2 a podle § 134 c odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb. zák. pr. ve znění zákona č. 155/2000 Sb. o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádů z výšky nebo do volné hloubky. Na špatně přístupné skleněné plochy, nanášíme novou technologii, která se nazývá Profi-Nano impregance oken, nebo-li GLASPROTECT. Díky této impregnaci není již potřeba umývat okna. Glasprotect nanotechnologie při dešti a větru vytvoří takzvaný „lotosový efekt“, který funguje spolehlivě 4 a více let – špína se srazí do kuliček, které odfoukne vítr a oprší déšť.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno