Je v nejtěsnějším kontaktu s vaší kůží a intimními partiemi. Má přinášet pocit hebkosti a relaxace. Proto je důležité vybrat si to správné. Kvalitní dámské a domácí prádlo nepodceňujte. Jak vybrat to nejlepší?

Spodní prádlo pro vyvolené

Zejména ženy by měly mít na paměti, že jejich kůže je citlivá a intimní partie jsou senzitivnější než ty mužské. Proto je zapotřebí vybírat kvalitní spodní prádlo, které neobsahuje zbytečně dráždivé látky. Ideální jsou proto přírodní materiály, jako je bavlna nebo různé bio produkty. Ty nejen, že lépe přilnou k vašemu tělu a budou jako druhá kůže, ale ještě nebudou nijak ohrožovat vaše zdraví. S tím souvisí i správný výběr podprsenky. Rozhodně by měla být též jako druhá kůže a kopírovat vaše linie, nikoli se do nich zařezávat. Proto volte prodejce spodního prádla, který poskytuje širokou škálu velikostí a Vy budete mít dostatečnou možnost si vybrat spodní prádlo podle svých požadavků.

Prádlo pro relax

Další variantou jsou samozřejmě noční košile a pyžama. I ty by měly být z kvalitního materiálu, protože se v nich v noci převalujete, potíte a v případě nežádoucího složení by se vylučovaly i různé toxiny, které by vám škodily. Volte proto příjemné produkty a střihy, v nichž se i dokonale vyspíte. Jako třeba zde:. V neposlední řadě do relaxačních oděvů patří župany . V nich si dopřejete relax nejen doma, ale i ve wellness. Určitě netoužíte po tom, že když vylezete z vířivky, tak se budete cítit nekomfortně v drsném županu. Budete toužit po relaxu v měkkoučkém plyši. Dnes existuje řada materiálů, které vás budou hýčkat jedna báseň. Ty můžete mít v různých barvách, střizích i délkách. Stačí si jen vybrat, který bude vyhovovat vám.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno