Otevírání oken není vždycky účinné a často ani klimatizace nepomůže. Ve dne to ještě jde, zato v noci  je vedro k nevydržení. Znáte to – převalujete se, potíte a koukáte do stropu doufajíce v lehký vánek, který občas zavítá do oken.

 

Za horko může střecha

Věděli jste, že slunce rozpálí střechu domu i na více než 80 stupňů? Právě tohle teplo poté prostupuje do bytu a působí, že je v něm k nevydržení. První pomoc je naštěstí velmi jednoduchá.    Stačí provést stropní izolaci. Současný trh nabízí široký výběr různých systému, ale jedničkou na trhu je je stále foukaná minerální izolace MAGMARELAX.

 

Magmarelaxová izolace si poradí s každou situací

Domy s plochou střechou jsou na tom v horkých letních dnech mnohem hůře než domy se střechou sedlovou. Ale i tady je možné pomoci. Ploché střechy jsou standardně provedeny v dvouplášťové konstrukci. Mezi plášti je dutina, do které lze velmi snadno nafoukat minerální magmarelaxovou izolaci. Spojení moderních technologii a užití té nejkvalitnější izolace z čistě přírodních materiálů zaručuje skutečně vynikající výsledek. Toto opatření také brání srážení vlhkosti a vzniku plísní během topné sezóny, omezuje výskyt hnízd bodavého hmyzu a hlodavcům a plísním a v neposlední řadě také chrání před ohněm. Kvalita tohoto systému tkví v jeho životnosti, které je více než 15 let.

 

Vystavte STOPKU sršňům a vosám!

Zateplení dvouplášťových střech má i další výhodu. Často je nezbytné při něm vytvořit revizní otvory případně střešní vikýře. A právě ty v budoucnu oceníte. Hasiči díky nim snadněji zlikvidují  hnízda sršňů a vos, které koncem léta nesnesitelně terorizují okolí.

 

Láska k starým půdám

Staré půdy vždy slibovaly velké dobrodružství doslova nabité tajemstvím. Chtěli byste si toto tajemství užít naplno? Tak proč si právě tady neuděláte letní, sezónní bydlení pro přátele a především pro děti?

Vždyť začít je tak snadné! Odnesete staré věci, vymetete pavučiny a necháte odborníky vytvořit  novou podlahu s minerální izolací. A jak že se ten malý zázrak jmenuje? No přece stropní systém MAGMARELAX!

Podlaha pod jeho taktovkou je tvořena pevnou konstrukcí z OSB lamel, tvořících dokonale rovný a hladký povrch.  A samotná izolace je zabudována přímo do její praktické konstrukce. Díky tomuto řešení získáte novou podlahu, a spolu s ní nejenom novou místnost pro obývání, ale také značné zhodnocení vašeho domu. Celé provedení od A do Z trvá pouze jeden den, a obejde se bez stavebního nepořádku a starostí. A v porovnání s jinými způsoby zateplení jsou náklady na jeho realizaci opravdu nízké.

Vybavte si svou novou půdu starším nábytkem a získejte luxusní letní bydlení i vysněný tajný koutek, ve kterém si mohou vaše děti hrát.

 

Zabijte hned tři mouchy jednou ranou

Zateplení střechy systémem MAGMARELAX vám pomůže vyřešit hned tři problémy naráz. Zpříjemní vám pobyt v domě během letních dnů. V zimě vám ušetří za vytápění a zbaví vás starostí s extrémním počasím i stoupajícími náklady za topivo, takže můžete v klidu šetřit jen na krásné a chtěné věci.
Více na www.mojeizolace.cz nebo na telefonu 800 100 533.
Čekají tam na vás zajímavé bonusy, tak neváhejte!

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno