Asymetrické vany a umyvadla

Už při prvotním pohledu se majitelé bytu smiřují s tím, že místo vany budou muset řešit sprchový kout a na to navazující sprchové dveře. Jenže až tak by se myšlenky relaxace a odpočinku ve vaně neměli vzdávat. Dnes se totiž dají pořídit rozmanité druhy van, u kterých se počítá s úsporou místa. U takových van jsou samozřejmostí i vanové zástěny, ačkoliv by to někoho mohlo překvapit. Každý specializovaný obchod, ať už je to kamenný nebo internetový, vám zcela jistě nabídne různé varianty těchto van.

Stejné je to i v případě dalšího vybavení koupelen, jako jsou umyvadla a multifunkční nábytek. Vše se dá pořídit v takovém rozměru a uzpůsobení, že ve výsledku si budete užívat i na těch pár metrech koupelnu se vším všudy.

 

Bezpečnost

Při výběru obkladu se zaměřte na světlejší odstíny, které již tak malou místnost opticky zvětší. Dlažba by měla být z neklouzavého materiáu. Asi by nebylo příjemné, kdyby vám na mokré podlaze ujela noha a vy si způsobili zranění. Problém s možným uklouznutím se dá řešit i koupí protiskluzové podložky.

Ať je to levná koupelna nebo ta z těch luxusnejších a prostorných, v žádné takové by neměly chybět nějaké dekorační prvky. Vonné svíčky pro romantické večery, umělé květiny nebo naopak ty živé. Okrasné kameny nebo jiné dekorační prvky. To vše může dodat koupelně na kráse a moderním vzhledu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno