Naše firma se nachází v nejvyšších patrech výškové budovy, takže čištění oken není zrovna jednoduchá záležitost. Ale blížila se důležitá schůzka s novým potenciálním obchodním partnerem a bylo potřeba dát celou kancelář do kupy a to do všech detailů.

Proto jsme si sedli k počítači a hledali takovou firmu, která by v co nejkratším termínu naše okna umyla. A tak jsme se podle recenzí rozhodli obrátit se na A SERVIS LIPKA, s.r.o., výškové mytí oken, čištění fasád Brno. A za sebe i své další kolegy musím říct, že jsme velice spokojeni, protože s nimi nebyl jediný problém, práci provedli rychle a bez nejmenších komplikací.

Přístup k našim oknům je navíc velice omezený, ale i s tímto si dokázali sami poradit. Naše budova se navíc nachází ve velmi rušné ulici, kde ke všemu probíhá stavba, ale pro zaměstnance z A SERVIS to přesto neznamenalo prakticky žádnou překážku. Čas mytí navíc dokázali přizpůsobit našim požadavkům, aby svou prací nijak nenarušovali chod naší společnosti.

I když se jednalo o menší zakázku, vyšli nám ve všem vstříc a chovali se velmi profesionálně a jejich celková organizace ohledně splnění práce byla perfektní. Takže pro ty, kteří hledají kvalitní servis na mytí oken, tak A SERVIS LIPKA je jasná volba, protože my se s nikým lepším, kdo nabízí mytí oken Brno, dosud nesetkali.

A už ani nesetkáme, protože se už na nikoho jiného s mytím oken rozhodně obracet nebudeme. A SERVIS nám totiž zařídí vše, co potřebujeme. Doufáme, že přidáním této naší zkušenosti pomůžeme ve výběru ostatním, kteří poptávají mytí oken a jiných úklidových služeb.

Malá investice pro peněženku, velká služba pro čistý domov. Čištění koberců Brno

Máme dvě děti a koberec v jejich pokoji už zažil mnohé. Barvy, tuš, lak, lepidlo, apod. Vždy jsem se snažila skvrny co nejlépe vyčistit, ale nikdy to nešlo dokonale. Děti už trochu odrostly, tak jsme se s manželem rozhodli, že by možná stálo za to, pokusit se koberec uvést do původního stavu.

45696418 - old carpet texture

Měli jsme v povědomí, že existují firmy na toto přímo určené. Chtělo to vybrat jen tu nejlepší. Nemínili jsme si do domu pustit jen tak někoho. Jako nejlepší volba se nám jevila úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o, strojové čištění koberců Brno, přesto jsme netušili, co přesně očekávat.

První pozitivní věcí bylo, že pracovníci firmy A SERVIS dorazili včas na dohodnutý termín. Nic po nás nepotřebovali, a tak jsme je nechali v klidu dělat jejich práci. Jednalo se sice jen o jeden pokoj, ale i tak nás překvapilo, jak byli pracovníci rychlí. Bez zvláštních očekávání jsme se vydali na obhlídku vyčištěného koberce.

Na první pohled jsme muže podezírali, že nám nepozorovaně vyměnili náš starý koberec za nový. Jen se smáli. Po historii kreativity našich dětí nebylo ani památky. Koberec byl úžasně čistý a nadýchaný. Dokonce i na těžko přístupných místech. Profesionálové z firmy A SERVIS si poradili se vším. Rozhodně jsme v tak kvalitní výsledek ani nedoufali, navíc to v celém pokoji krásně vonělo.

S manželem jsme se shodli, že tato investice se nám rozhodně mnohonásobně vyplatila. Vzhledem k tomu, že tato firma nabízí více než jen službu čištění koberců v Brně, určitě jsme ji nevyužili naposled.

 

12 KOMENTÁŘE

  • Dobrý den,

   naše strojová metoda je úspěšná hlavně díky kotoučovému stroji, který je její součástí. Dokáže vyvinout přítlak na kartáč, jakého by člověk nebyl schopen. Tím vmasíruje chemii, kterou používáme, do koberce a následně dostane všechny nečistoty na povrch, kde jsou už odsáty vysokotlakým vysavačem. Extrakční metoda používaná jinými firmami kotoučový stroj vůbec nezahrnuje.

   S pozdravem
   Barbora Lelková

  • Dobrý den,

   nezáleží na tom, zda se jedná o okna, výlohy či dokonce skleníky. Provádíme mytí všech skleněných ploch. S mytím skleníků máme také spoustu zkušeností, které i u Vás rádi uplatníme.

   S pozdravem
   Barbora Lelková

 1. Firma A SERVIS LIPKA nám doma myje okna už pár let, kvůli špatnému přístupu k nim. A jsme s ní opravdu velmi spokojeni.

  • Dobrý den,

   moc děkujeme za Vaši věrnost. Vážíme si toho, že na nás spoléháte.

   S pozdravem
   Barbora Lelková

 2. Čištění koberců má firma A SERVIS LIPKA pod palcem. Jejich milý a ochotný personál je složen ze samých odborníků.

 3. Dobrý den, zajímalo by mě, jestli je chemie k čištění koberců nezávadná. Přesněji zda po vyčištěném koberci může lézt třeba batole.

  • Dobrý den,
   můžete být bez obav, pro úklid používáme nejmodernější technologie a pouze ekologicky nezávadné čisticí prostředky. Přistupujeme individuálně ke každé zakázce. Koberce čistíme i ve školkách, zdravotnických zařízeních apod. Koberce jsou tedy po vyčištění naprosto nezávadné, navíc dezinfikované.

   S pozdravem
   Barbora Lelková

  • Dobrý den,
   nemusíte se bát, k čištění koberců používáme jen osvědčenou a kvalitní chemii, která je šetrná k životnímu prostředí a tím pádem také naprosto nezávadná. Po vyčištění a proschnutí koberce se na něj může Vaše dítě bez obav hned pustit.

   S pozdravem
   Barbora Lelková

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno