Bydlíme s manželem ve větším bytě v centru města. Je to skvělá lokalita, dostupnost kamkoliv, vše po ruce. Jediná nevýhoda bydlení v centru je ta, že je tu docela hluk, především v noci, když chce člověk spát a také to, že se tu hodně práší. Na ten hluk jsme si už relativně zvykli, jde hlavně o léto, kdy spíme s otevřenými okny. Když je máme zavřené, tak naštěstí nejde slyšet vůbec nic. Skrz prach to taky není zas takový problém, protože se snažím byt udržovat v čistotě a skoro denně vše jen v rychlosti přetřu, takže když se to dělá pravidelně, je vše v pořádku. Jediné, na co se tak často nerada vrhám, jsou okna. Ta už na sobě měla silnou vrstvu prachu a různých nečistot.

Jelikož se mi do toho opravdu nechtělo, protože je to fyzicky i časově náročné, rozhodla jsem se, že si na tuto práci zavolám profesionální pomoc. Byla to úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., výškové práce, mytí fasád, oken Brno, kterou jsem našla na internetu a rozhodla se pro ni díky spoustě článků, recenzí a hodnocení, která byla ve většině případů kladná. Také měla v porovnání s konkurencí opravdu skvělou cenovou nabídku.

Firmu jsem zkontaktovala a vše jsem domluvila s velice milou slečnou po telefonu. Ta mně dala konkrétní cenovou nabídku ušitou na míru, také jsme domluvily termín realizace mé poptávky, který vyhovoval oběma stranám a nakonec mi ještě popsala postup práce jejich zaměstnanců, prostě kompletní informační servis.

V daný den pak dojeli dva zaměstnanci firmy A SERVIS, prošli si v rychlosti byt a ihned se pustili do práce. Nejprve všechna okna opravdu precizně umyli tak, že na nich nezbyla jediná nečistota, následně okna setřeli dosucha gumovou stěrkou a nakonec je dokonale vyleštili bavlněnou plenou. Okna se opravdu krásně leskla a byla beze šmouh či tahů po leštění.

S firmou A SERVIS jsme byli opravdu moc spokojeni a vřele tuto firmu doporučujeme. Určitě u nás nebyli naposledy a těšíme se na další spolupráci.

 

Kdo vám odstraní skvrny z koberců? Strojové čištění Brno!

Letošní blátivý podzim dal našim kobercům pořádně zabrat. Hlavně tomu v předsíni. Děti chodily ze školky denně zablácené a ne vždy jsem je stihla přezout ještě na chodbě. Když začaly deště ustávat, rozhodla jsem se koberce ručně vyčistit. Bohužel neúspěšně. Trochu to tedy přece jen pomohlo, ale některé skvrny od bláta prostě nešly dolů. Koberec byl dost flekatý a vůbec nevypadal hezky.

Bylo mi jasné, že to bude chtít odbornou pomoc. Zavolala jsem tedy firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., strojní čištění koberců Brno, kterou mi doporučila kamarádka. Tato společnost totiž používá strojovou metodu čištění koberců, která je mnohem účinnější než metoda extrakční a navíc koberec i vydezinfikuje a zbaví ho všech bakterií. Protože mám malé děti, je pro mě čistý a zdravý domov velmi důležitý.

Věděla jsem, že je na firmu opravdu spoleh, proto mě nepřekvapilo, že pán z firmy dorazil včas. Prohlédl si koberce a pustil se do čištění. Na větší skvrny nanesl více chemie než na zbytek koberce, nechal ji chvíli působit a pak ji pomocí velkého stroje vykartáčoval až vznikala hustá pěna. Po celém bytě se linula vůně čistoty. Pěna se nakonec vysála speciálním vysavačem.

16725040 - close up blue doormat

Koberce byly krásně čisté a díky vysavači i suché. Největší rozdíl jsem poznala na tom v předsíni. Po blátě ani stopy. Od teď se už všichni přezouváme venku, i děti. Doufám, že to takhle vydrží i nadále. Ještě jednou děkuji firmě A SERVIS za perfektně vyčištěné koberce a až bude potřeba, budu se opět těšit na spolupráci.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno