HAIR GUMMIES VITAMINS

Která žena či muž, ať už jsou mladí nebo v letech, by si nepřáli mít krásné, zdravé vlasy, které na první pohled zaujmou svou vitalitou a leskem? Možná máte vlasy slabé a lámavé neustále, možná jste prošli obdobím, kdy se jejich kvalita může snížit. Ať je to jakkoli, krásný vzhled a pevné zdraví vašim kadeřím pomohou vrátit BODYBE HAIR GUMMIES VITAMINS.

Chutné a sladké vitamíny v podobě gumových medvídků

Na našem trhu je spousta přípravků, které slibují, že s vašimi vlasy udělají divy. Bohužel, často však efekt neuvidíte. To však neplatí u vitamínů na vlasy HAIR GUMMIES VITAMINS HIGH BIOTIN. Jde o měkkou a chuťově výtečnou žvýkací vlasovou výživu, která má malinovou příchuť. Žvýkací medvídci jsou tvořeni esenciálními vitamíny s vysokým podílem BIOTINU, jež je považován za vitamín krásy, jelikož prokazatelně pomáhá k udržení zdraví nejen vlasů, ale i pokožky a nehtů. Komplex 12 vitaminů a minerálů má velmi příznivý vliv na kvalitu a zdraví vlasů.

Co umí BODYBE HAIR GUMMIES VITAMINS?

Doporučeno je užívat tuto vlasovou výživu po dobu alespoň 4 měsíců. Vaše vlasy se nebudou lámat, naopak budou lesklé, silné a zdravé. Medvídci jsou veganské a neobsahují lepek ani laktózu. Jsou tak šetrní pro váš žaludek. Zároveň jsou bez přidaného cukru a umělých barviv, splňují všechny vysoké standardy kvality. Pro produkci kolagenu je do doplňku stravy přidán i vitamin C. Nejen díky němu, ale i s přispěním vitaminu E a zinku chrání tělo před antioxidanty. Zinek pečuje i o kvalitu vašich nehtů.

S každým medvídkem do těla dostanete 000 μg BIOTINU, což je dvojnásobné množství v porovnání s obdobnými produkty od konkurence. Nechybí ani vitamin A, C, E, B6, B12 a kyselina listová a další.

Využijte akci 1 + 1 zdarma, která právě probíhá na bodybe.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno