Než se půjdete projít (v elegantním pánském tričku Gant či zajímavém pánském tričku Guess), proběhnout (jen tak lehce, rekreačně), případně, než vyběhnete a dáte si pořádně do těla, vystrčte z okna alespoň hlavu a přesvědčte se, jak venku je. Určitě dokážete odhadnout venkovní teplotu i vlhkost vzduchu, uvidíte, zda prší nebo sněží, jestli fouká, nebo je bezvětří. Tato malá sondáž vám ušetří spoustu drobných nepříjemností, které však mohou přerůst v nepříjemnosti velké.

 

Jak se oblékat?

Jak se má člověk oblékat, kolik vrstev jeho tělo potřebuje, se radí jen velmi těžko. Každý z nás je totiž jedinečný. Někdo lépe snáší horko, jiný dává přednost chladu a nejraději by celoročně neoblékal nic jiného než pánské plavky Gant, pánské kraťasy Gant a pánské kraťasy Guess. Někdo se potřebuje do zimy opravdu navléct, jinému stačí pánské tričko Gant či pánská mikina a svetr Gant.

 

Pánské oblečení pro jakoukoliv fyzickou aktivitu

Nejde pouze o pocit tepla a chladu, ale také o to, že se každý jinak potí. A to nejen při sportu a fyzické aktivitě. Ať tak, či tak, nadcházející zima si v každém případě zaslouží pánské oblečení Gant nebo pánské oblečení Guess.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno