Při spánku potřebujeme především nechat odpočinout a zregenerovat své tělo. Budit se horkem nebo naopak zimou kvalitnímu spánku nepřidá a tak vybíráme svůj noční oděv nejen podle vzhledu, ale i materiálu. V zimě samozřejmě dáme přednost teplejší bavlně nebo flanelu které nás pocitově zahřejí. V létě bychom ale potřebovali spíše ochladit a tak volíme lehčí materiály i volnější střihy. O  pomyslnou první příčku na žebříčku oblíbenosti u žen již dlouhé roky soutěží noční košile a pyžama. Nechat se ovlivnit módou nemá v tomto případě vůbec žádný smysl, jde o vaše pohodlí a váš spánek a tak si vybírejte to, co vyhovuje vám.

Letní noční košile mají kratší délku, místo rukávů ramínka, pohodlný střih a měkký, na nošení příjemný materiál jako je bavlna nebo viskóza. Noční košilky erotičtějšího rázu jsou vyrobeny z umělých vláken a zdobeny krajkou, mašličkami nebo průhlednými vsadkami. Mohou být úžasným doplňkem na soukromý večer s partnerem, ale na spaní nemusí každému vyhovovat. Zlatá střední cesta mezi sexy nočním úborem a pohodlím při spánku může být jednoduchá saténová košilka, která je dokonalá právě svou jednoduchostí a navíc lehký satén působí chladivě. Jako se vším, některé ženy nedají na noční košili dopustit a rozhodně by se nevyspaly v pyžamu, a některé zase přesně naopak.

V letní verzi má pyžamo kraťásky a tílko nebo tričko a je určitě praktičtější pro cestování nebo noci v kempu. Pro zimomřivé samozřejmě není zkrácení délky nutností, pokud se vám dobře spí v pyžamu s dlouhými nohavicemi, ničemu to nevadí. Stejně tak, pokud vás trápí například bolesti ramen a i sebemenší průvan vám znepříjemní život, vyberte si pyžamo s rukávem bez ohledu na to, co velí móda. Velký výběr pyžam i nočních košilí a košilek nabízí www.intimia.cz. Oblečení na spaní si jistě vyberete sama, ale třeba pro výběr saténové košilky zkuste přizvat partnera. Horké letní noci mohou být přece nejen romantické.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno