A jak jinak by to bylo možné než díky stylovému skinu nebo originálně potištěnému ochrannému pouzdru, které jste vytvořili vlastními silami? E-shop www.skinzone.cz nabízí příležitost umělcům v nás, kteří by si rádi přizpůsobovali ty nejdůležitější věci v okolí přesně podle sebe.

 

Umění jako součást životního stylu

Nabízí desítky motivů rozdělených do přehledných kategorií. Zapátrejte po novinkách třeba v oddělený vychytaných citátů Statements (v české i anglické verzi) nebo si vyberte z mnoha obrázků vystihujících vaši aktuální náladu. Milujete svého přítele, děti nebo třeba domácího mazlíčka a nebaví vás neustále dolovat fotografie z peněženky? Natiskněte si je přímo na mobil! Je to snadné.

Na Skinzone nahrajte svou fotografii v sekci Vlastní styl (ale i kresbu, grafiku nebo cokoliv jiného), vyberte typ svého zařízení, upravte a ořízněte použitý obrázek, a pak už se jen těšte na zbrusu nový skin, který snadno nalepíte na svůj mobil.

Záleží vám také na ochraně vašeho mobilu, ale přitom nechcete být nudní a nezajímaví? Vyberte si z několika typů ochranných pouzder z těch nejodolnějších materiálů používaných i agenturou NASA ve vesmírů a ozdobte si je přímo na míru. Pro maximální ochranu pak nezapomeňte ani na bezpečnostní fólie Screenshield s doživotní zárukou, které váš mobil ochrání proti pádu, a zároveň vám nebudou nijak bránit v jeho pohodlném používání. Díky Screenshield se zbavíte mastných stop a displej vždy jednoduše vyčistíte několika tahy.

V e-shopu www.skinzone.cz si můžete stylově ozdobit i svůj notebook, e-reader, tablet nebo třeba herní konzoli. Buďte kreativní a nebojte se popustit uzdu své fantazii. Staňte se trendsetterem a udávejte trendy!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno