Móda je móda a oblíbená pohádka je oblíbená pohádka, to je v dětském světě jasné a nehneme s tím. Ale dětská ručně malovaná trička nabízí něco navíc. Jsou jedinečná, malovaná s láskou a péčí a každé je jiné. Tričko je ze 100% bavlny, takže velmi příjemné na nošení, upravuje se různými technikami jako je batika nebo savování a následně se na něj ručně maluje. Každý výrobek je tak skutečný originál a žádný jiný, i když s totožným obrázkem, nebude nikdy stejný. V ateliéru výtvarnice Jany Petříkové vznikají na tričkách krásné kousky s dětskou tématikou v oblíbených motivech pro menší i větší.

Klukům tak udělá radost tričko s motivem pavouka v síti nebo děsivé sovy, holčičky dají přednost spíš romantickým koním nebo něžným květinám. A pokud má vaše ratolest nějaké specifické požadavky nebo třeba oblíbené zvíře, může mít na svém tričku cokoli ho napadne. Třeba svoje jméno nebo domácího mazlíčka. Trička se vyrábí i na zakázku s malbou přesně podle vašich představ.

Abyste nemuseli závidět dětem tyhle originální a krásné kousky, vyrábí se trička i ve variantách pro dospělé. Ženy navíc ocení i nadměrné velikosti triček, aby byly krásné a přitom se cítily pohodlně. Na www.modni-tricko.cz najdete nejen ručně malovaná trička i mikiny, ale i šátky, šály a kravaty. Přírodní materiály jsou dokonalou zárukou pohodlí po celý den, ať už budete v kanceláři nebo s rodinou na výletě. Ručně malovaná trička můžete prát v pračce i žehlit, nemají ale ráda hrubé ždímání. Trocha péče se vám vyplatí dlouhou životností a své oblíbené a jedinečné tričko si tak budete moci užívat po dlouhou dobu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno