Blíží se Vánoce, což pro spoustu firem znamená začít vymýšlet dárky pro obchodní partnery a věrné zákazníky. Většina společností se rozhodne pro nějaké reklamní předměty. Nemusí to být jen klasické tužky, i když ty spousta lidí ocení, protože je potřebujeme všichni. Řada firem si nechává dělat daleko originálnější dárkové předměty. Letošním horkým tipem jsou třeba roušky.

Kdo chce mít dárky na Vánoce nachystané včas, ten by měl potisk reklamních předmětů řešit už nyní, ať se nemusí stresovat, zda se všechno stihne. A čím začít?

Identifikujte svou cílovou skupinu

Pokud vám nestačí klasické propisky s potiskem a chcete být originálnější, nejdříve zvažte, pro koho budou vaše dárky určené. Sháníte spíš reklamní předměty pro děti, nebo pro dospělé? Ženy, či muže? Cílíte na studenty, důchodce, případně jinou specifickou skupinu? Nesnažte se vymyslet univerzální dárek, opravdu je lepší, když se zamyslíte nad tím, komu bude věnován.

Pár tipů pro muže, ženy i děti

Ze své cílové skupiny nadále vycházejte. Například mužští obchodní partneři by zajisté ocenili nože švýcarské značky Victorinox. Ženám přijdou vhod látkové tašky s potiskem či balzámy na rty. Děti určitě užijí pastelky. Lidem důchodového věku přijdou vhod klasické propisky, budou mít čím luštit křížovky. Dospívající potěšíte powerbankou.

Samozřejmě existuje celá řada univerzálních dárků. Trička s potiskem, reklamní kalendáře, papírové tašky, diáře, pravítka, kalkulačky atd. Těmi ovšem příliš nezaujmete, protože je dává hodně firem.

Co byste řekli na roušky a nákrčníky s logem?

Chcete-li být originální, letos jsou sázkou na jistotu roušky a nákrčníky opatřené vaším logem. Různé typy ochranných roušek, bavlněných i jednorázových, nabízí třeba česká společnost DG Tip, která vám je opatří logem. V nabídce má celou řadu netradičních dárků, na něž dokáže přidat vaše logo. Buďte letos i vy nápaditější, tužky a lahve vína nahraďte něčím, co skutečně potěší.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno