Mám tři děti, se kterými jsou nehody s jídlem na denním pořádku. Stále je něco na zemi. Pokud máte položené lino nebo dlažbu, tak máte vyhráno. My se však rozhodli kvůli pohodlí pro koberce.

Ke svačině děti dostaly chleba s nutelou a já si na chvíli odskočila na dvorek. Asi tušíte, co tam na mne po návratu čekalo. Ve skutečnosti to bylo ovšem mnohem horší. Dětičky si otevřely spižírnu, odkud si vzaly na hraní spoustu barevného jídla, které lze skombinovat právě s namazanou nutelou. Vše se odehrálo v obývacím pokoji, s dva týdny koupenými koberci.

Zkusila jsem různé babské rady, jak dostat skvrny z povrchu a marně při neúspěchu vzpomínala na další a další. Samozřejmě jsem tím vše ještě zhoršila. Nezbývalo mi, než prohledat internet. Najít firmu schopnou mi pomoci, přitom nenarazit na podvodníky, kteří mezi námi stále ještě profitují na lidské neznalosti a někdy i hlouposti.

Já měla šťastnou ruku ve výběru a hned narazila na firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., kterou jsem si pozvala domů, aby koberce nějak vyčistili. Pozorovala jsem je při práci a zjistila, že používají k čištění koberců kotoučový stroj. Moc jsem tomu nevěřila, protože jsem laik,  ale když jsem viděla jak jim koberec pod rukou znovu ožívá, nemohla jsem uvěřit jak skvěle koberec vypadal.

Když ten den přijel manžel z práce, byl doslova šokován, jak máme koberec vyčištěný. Jejich strojové čištění koberců si dovede poradit s ušpiněnými koberci naprosto perfektně.

 koberec-17

Záchrana zničeného koberce, čištění kotoučem

Před nedávnem jsem zkusila sama vyčistit koberec u nás doma. Půjčila jsem si od kamarádky lux, ale vůbec mi to nešlo. No co jsem viděla druhý den mě tak šokovalo, že jsem si myslela, že mě raní mrtvice. Nechala jsem koberec proschnout a rozhodla se, že se obrátím na firmu, která čištění koberců zajišťuje zkušeně a odborně.

Po pár hodinách byl koberec úplně poničen a všude samé fleky. Neváhala jsem a zavolala na centrálu firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o., jejíž kontakt jsem si vyhledala na internetu. Řekla jsem jim o mém problému s luxem, načež mě uklidnili.

Slíbili, že do dvou hodin přijedou a sami se podívají, co jsem se svým kobercem udělala. Jak slíbili, tak i přijeli. Uklidnili mě, že není třeba obav z fleků, protože používají velmi kvalitní kartáčovací stroj a chemii, pod kterou se tyto fleky rozpustí. Kartáčováním odstranili fleky a vysavačem rozpěněnou chemii a vodu. Po vysátí jsem se těšila z krásně čistého koberce.

Jestli se nechcete trápit, nepoužívejte lux. Nechte radši čištění koberce na odborné firmě, která ví jak a co používat. Pokud sháníte partu profesionálů, tak vám můžu jedině doporučit tuto firmu a její ochotné pracovníky. I když jsem se hodně vyptávala, tak neztráceli hlavu a pokaždé mi odpověděli s úsměvem. Opravdu jde vidět, že je práce baví a nehrají to na čas a kvantitu, ale na kvalitu.

13 KOMENTÁŘE

  1. Také nedoporučuji formu čištění koberce luxem, i když jsem to zkusil pouze jednou. Naštěstí to však nedopadlo tak velkou katastrofou. Ale stejně koberec nebyl vyčištěn 100% a neměl jsem z toho úplnou radost. Chyběl mi ten nádech koberce a barva byla také ještě mírně zašedlá. Firma A Servis nabízí vyčištění koberce strojem, což bylo nejen velmi rychlé, ale také opravdu účinné. Vlasce koberce byly načechrané, koberec byl voňavý v domově byl svěží vzduch. No měli byste to vyzkoušet, pokud nad vyčištěním přemýšlíte, protože to stojí opravdu za to.

  2. Čištění a tepování koberců Praha provádí společnost pro mnoho našich klíčových zákazníků, kteří mají své provozovny v obchodních centrech. Velké zastoupení mezi našimi důležitými zákazníky, pro které zajišťujeme čištění a tepování koberců Praha, mají instituce, úřady a developeři. V takovýchto případech je nutné při čištění a tepování koberců Praha dosáhnout toho, abychom zvládli velmi rychle a především kvalitně vyčistit velkou plochu koberců, aby byla prodejna, instituce či úřad schopna hned druhý den ráno zahájit svůj provoz. Čištění a tepování koberců Praha zajišťujeme i pro domácnosti a nemusí se jednat pouze o koberce. Jsme schopni vyčistit i sedačky, křesla a čalounění. Strojovou metodou, kterou používám na vyčištění koberců, dosahujeme velmi kvalitních výsledků. Čištění a tepování koberců Praha provádíme kotoučovým strojem s kartáčem, velice kvalitní čistící chemií a vysoce výkonným třímotorovým vysavačem s úzkou kobercovou štěrbinovou hubicí. Při čištění koberců je velmi podstatné, jestli byl koberec dříve čištěn a jakou čistící chemií. Pokud dřívější chemie nebyla kvalitní, mohlo by dojít k tomu, že následující vyčištění koberce by nemělo dobrých výsledků. Na některých místech by byl koberec vyčištěn více a někde by chemie reagovala méně nebo jinak. Firma A SERVIS LIKPA, s. r. o. používá k čištění koberců velmi kvalitní a účinnou čistící chemii značky Bosch RTS, která na sebe naváže nežádoucí nečistoty v koberci. Naše firma se nezabývá pouze čištěním koberců v Praze, ale také se specializuje na denní a pravidelné úklidy bytu, domu, kanceláře, rezidence, vily či firmy Praha, úklidy po stavebních řemeslných činnostech Praha, mytí oken a odstraňování reklamních a nedovolených polepů Praha, strojové čištění a voskování podlah Praha, čištění žaluzií a markýz Praha, odstraňování graffiti Praha.

  3. Jestliže existuje firma, která z koberce odstraní vše, tak je to právě A Servis! Čistili koberce u nás na firmě a moc se jim to povedlo, hlavně ve vyšlapané cestičce mezi stoly, kde jsme ani nedoufali v takový výsledek, ale koberec opravdu vyčistili celistvě. Je dobré zmínit, že je to díky stroji, protože takového výsledku jsme u jiné firmy nikdy nedosáhli, jelikož nepoužívají tuto metodu. Cena je určitě vyšší, ale když vezmu kvalitu provedení, tak to opravdu stojí za zkoušku. Rád doporučím všem.

  4. Já teda udělal jedinou chybu, že jsem si objednal extrakční čištění od konkurenční firmy a udělal jsem pěknou blbost! Ti, co se nazývají profesionály, by měli jít dělat něco jiného a ne čistit koberce, byla to katastrofa a můj koberec byl slehlý, mokrý a zničený. Díky firmě A SERVIS, které se podařilo koberec dát do kupy. Toto jsou profesionálové a ne ti, co nabízí metodu, která koberce ničí a ještě si za to berou peníze. Firma A SERVIS mi navrátila důvěru a nyní vím, že i mezi úklidovými firmami existují i opravdoví profesionálové!

  5. Odborná firma svým zákazníkům zajišťuje a doporučuje strojové čištění koberců metodou čištění kotoučovým strojem a vysoce výkonným třímotorovým vysavačem. Touto metodou čištění dokážeme vyčistit i takové koberce, se kterými si jiné úklidové firmy nedokáží poradit, a považujeme ji za nejúčinnější a jediný způsob, jak koberce kvalitně vyčistit. Pro důkladné strojové čištění koberců je důležité používat kvalitní chemii. Naše firma vyčištění koberců zajišťuje s čistící chemii značky Bosch RTS. Tato chemie je velmi účinná, jelikož dokáže proniknout hluboko do struktury koberce a naváže na sebe nežádoucí znečištění. Pro splnění účelu chemie Bosch RTS je potřebné nanést ji rovnoměrně na koberec a chvíli nechat působit, aby se mohla vsáknout do koberce a navázat na sebe nečistoty. Strojové čištění koberců zaručí dokonale vyčištěný koberec také díky kotoučovému stroji s kartáčem, který velmi pečlivě vykartáčuje celý povrch koberce. V závěru procesu čištění se koberec důkladně vysaje turbo vysavačem s úzkou kobercovou štěrbinovou hubicí. Povrch koberce je perfektně zbaven vykartáčovaných nečistot a veškeré vlhkosti. Upozornit také musíme na extrakční – mokré metody čištění, které nedokáží odstranit veškeré nečistoty, jelikož povrch koberce není podroben působení kotoučového stroje a usazené nečistoty nemohou být z koberce vykartáčovány. Naše mezinárodní úklidová firma svým zákazníkům nabízí i řadu jiných služeb jako je denní a pravidelný úklid domácností, kanceláří, rezidencí či firem, úklid po stavebních činnostech, strojové hloubkové čištění dlažby, linolea, marmolea, lité podlahy, plovoucí podlahy, kamenné i přírodní podlahy.

  6. Dobrý den, taky jsem udělal chybu, že jsem se snažil vyčistit flek od rozlitého kafe na světlém koberci sám standardními prostředky, které běžně koupíte. Jediné co se mi podařilo, jak jsem později zjistil, že jsem skvrnu akorát kvalitně zapral. Pozval jsem si na doporučení odbornou firmu na čištění koberců A Servis Lipka, ti vyčistili dobře celý koberec, ale s tou skvrnou se trápili. Uvedené místo opakovaně čistili x krát za sebou, ale bohužel se to nepovedlo dokonale a je to trochu poznat. Kdybych to sám nečistil, nebyl by to problém. Každopádně jejich práci a snahu chválím.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno