Není však potřeba propadat panice, správná péče a intenzivní regenerace dokáže naší pleti dodat vše potřebné pro to, aby byla kromě opálení i zářivá a čistá. Odličovač a krém patří do základní výbavy, ale právě přes léto zapomínáme na pleťové masky. Ty jí umí hluboce zregenerovat, vyčistit, dodat živiny i rozjasnit. Důležité je vybrat tu správnou a také ji správně použít.

Podle typu pleti zvolíme i typ masky. Rozlišujeme většinou několik základních druhů, jako je citlivá, suchá, problematická nebo normální pleť. Teprve když víme, že daný druh masky bude pro náš typ pleti ten pravý, vybíráme také účinky, tedy co, co od masky očekáváme. Nové pleťové masky Frais Monde přichází s pěti druhy tak, abyste si mohla vybrat ten ideální pro svou pleť. Jejich hlavní účinnou složkou je přírodní jíl, bohatý na stopové prvky a minerály. Barva masky odpovídá použitému druhu jílu podle požadovaných účinků. Vyrobeny jsou výhradně z přírodních surovin a jsou certifikované společností Bioagricert.

Pro hloubkové vyčištění pleti, které po létě potřebuje každá z nás, je ideální volbou maska Yellow Clay s obsahem žlutého jílu, který nejen pleť čistí, ale také stahuje póry a v kombinaci s květem libavky zmírňuje zarudnutí a zjemňuje mastnou pleť. Pro dokonalou hydrataci je připravena maska Crude Clay s kyselinou hyaluronovou vhodná pro všechny typy pokožky včetně citlivé. V kolekci pleťových masek Frais Monde najdete také masku pro unavenou pleť, pro rozjasnění a proti stárnutí pleti.

Nejen náš typ pokožky a druh masky je pro nejlepší výsledek důležitý, musíme masku umět i správně použít. Jílové masky se nanesou v tenké vrstvě a nechají působit 20 minut, poté je umyjeme teplou vodou. Slupovací masky je potřeba nechat působit, dokud na dotek nepřestanou být lepivé a lze je bezpečně z obličeje sloupnout. Některé masky, nejčastěji čistící, pak při použití mění barvu a je vhodné je z pleti smýt až po dokončení procesu zbarvení. Poté, co pleť zbavíme masky, jemně ji omyjeme vodou nebo lépe například termální vodou a použijeme obvyklý pleťový krém nebo sérum. Nejen masky Frais Monde, ale i mnoho dalšího pro péči o pleť koupíte z pohodlí domova na www.parfemy-elnino.cz. Objednáte jen na pár kliknutí a můžete tak místo běhání po drogeriích využít čas u počítače třeba právě pro aplikaci a působení pleťové masky.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno