Nedávno jsem přestěhoval svoji prodejnu do nového objektu, kde dříve sídlila jiná firma, která měla polepené výlohy. Potřeboval jsem odstranit folie a starou reklamu, tak jsem se do toho pustil sám. Zjistil jsem, že to není jednoduché a mohl bych poškodit sklo. Rozhodl jsem se vyhledat firmu, která by mi tyto folie odstranila.

Napadlo mne zavolat reklamku, která polepuje výlohy, ale ti neměli čas a říkali, že je odstraňují pouze, když polepují výlohy vlastní grafikou. Tak jsem hledal na internetu firmu, která se tímto zabývá a zároveň by mi kompletně umyla okna. Našel jsem firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Ta se zabývá odstraněním zatvrdlých nečistot a rovnou zajistí mytí oken Praha. Pracovníci přijeli a okamžitě začali sundávat polepy po bývalé firmě. Při sundávání těchto polepů používali nože, u který mi tvrdili, že nepoškodí sklo.

Zároveň mne ovšem upozornili, že by takové sundávání neměl nikdy zajišťovat člověk sám, pokud nemá dostatečné zkušenosti. Následně odstranili zbytky lepidel, umyli rámy oken a celkové okolí okna.

Po té umyli okna čistou vodou, kde měli zamíchaný saponát a po uschnutí vyleštili jen suchou hadrou. To bylo zajímavé, jelikož nepoužívali žádné leštící přípravky. Říkali, že leštící přípravky jsou zbytečné a nezajistí jimi garantovaný dlouhotrvající lesk. Opravdu zkušená firma a mohu doporučit.

Práce ve výšce Praha. Mytí impregnace oken, stržení, odstranění polepů, folií, reklam Praha

Již mnoho let realizuje A SERVIS LIPKA, s.r.o., služby mytí oken a výloh. K mytí oken a výloh používáme trik tzv. Suchého leštění, kdy okna nejdříve umyjeme čistým rozmývákem a následně použijeme stěrku s kvalitní gumou. Stěrkou odstraníme nečistoty, které byly z oken umyty, po té necháme důkladně zaschnout a rozleštíme okna pouze 100% suchou bavlněnou plenou a bez použití leštidel.

02 OKna4

Díky tomu, že nepoužíváme žádná, zbytečně nákladná leštidla, dosahujeme dlouhotrvajícího lesku, pokud bychom použili leštidla, tak na okna působí městské spady a prach a tak jsou po čase vidět tahy a kruhy po leštění.

Odstraňujeme z oken také přebytečnou reklamu či zatvrdlé nečistoty, které mohly být způsobeny z důvodů rekonstrukce a stavby, polepu, ilegálního výlepu, aj. Odstranění zatvrdlých nečistot provádíme korundovými žiletkami, které jsou 10 cm a zaručí tak, že povrch skleněné plochy není poškrábán či jinak znehodnocen.

Odstraňuje-li tyto nečistoty nezkušený člověk, může okna nenávratně poškodit a nadchází vynaložení financí na výměnu okenní tabule. Žiletkami odstraňujeme bannery, akční nálepky, ilegální polepy, zbytky silikonů či cementových a vápenatých závojů. Spolu s mýtím oken a výloh je také spojeno omytí okenních rámů a parapetů a odstranění pavučin z okolí oken.

Pracovníci naší firmy jsou důkladně proškoleni dle nařízení vlády o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádů z výšky nebo do volné hloubky. Ve výškách pracujeme s horolezeckou a speleologickou technikou, ale nejčastěji s hydraulickým ramenem či vysokozdvižným vozíkem.

7 KOMENTÁŘE

 1. Dobrý den,
  ano, jsme odborná firma zabývající se odstraňování graffiti, hloubkovým čištěním koberců a podlah, umýváním oken a výloh, odstraňováním plísní aj.
  Pro bližší informace se můžete podívat na naše webové stránky http://www.a-servislipka.cz a nebo nás kontaktovat e-mailem na centrala@a-servislipka.cz

  S pozdravem a přáním pěkného dne,
  Romana Kupcová, A SERVIS LIPKA s.r.o.

  • Dobrý den paní Perská,

   ve městech, kde se okna rychle znečišťují, našim zákazníkům nabízíme ochranu oken GLS, což je nano impregnační nátěr skla. Jedná se samočistící hydrofobní nanotechnologii, díky které zaručíme, že vaše okna zůstanou čistá 4 až 6 let po aplikaci. Tato technologie funguje tím způsobem, že při zaprášení a následném dešti se vytvoří kuličky, které spolu s větrem odvalí z okna pryč samospádem. Perličky vody vezmou s sebou veškeré nečistoty z oken, které se na okně usadily.

   Pokud budete mít o naše služby zájem obrattě se na nás
   na centrala@a-servislipka.cz.

   Děkujeme a přejeme pěkný den,
   za tým A SERVIS LIPKA s.r.o., Romana Kupcová

 2. Měli jsme podobný případ a firma A SERVIS zajistila bezpečné odstranění polepů z výloh, mytí výloh a i následné vyleštění. Mytí oken i výloh Brno, jedině přes tuto firmu. Velká spokojenost. Děkujeme.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno