Co výběr bungalovu nebo jiného domu ovlivňuje

Výběr rodinného zázemí není záležitostí všedního charakteru, ale opravdu nejdůležitější, krokem v našem životě. Takový krok je tedy dobré pečlivě zvážit. Označit favorizujícího vítěze není vůbec jednoduché a vždy záleží na celé řadě sounáležitostí. Důležitou úlohu sehrává i velikost pozemku nebo předpokládaný počet členů domácnosti. Máte časté návštěvy, patříte mezi početnou rodinu, která společně i bydlí? Jste spíše samotáři a hledáte útulné útočiště?

Kromě toho se pak zohledňuje i osobní vkus a designové požadavky.

 

Velikost pozemku

Velikost pozemku vás může od výstavby moderního bungalovu odstřihnout nebo v lepším případě pouze limitovat a pak vám nezbude nic jiného, než se pustit do výstavby patrového domu. Výhoda se skrývá v tom, že v patrovém domu skládáte místnosti na sebe.

Bungalov se dá pod zastřešením společnosti Hobbytec postavit za skvělé peníze a to ve velice rychlém sledu. Realizace výstavby postupuje doslova mílový kroky, takže se do svého domova nastěhujete ve velmi krátkém časovém horizontu. Mimo to se vaše bydlení promění v nízko nákladový režim. Bungalovy jsou stavěny za pomocí SIP panelů, jejichž oproti klasickému zdivu jsou nevyvratitelné.

Netvoří žádné tepelné mosty. Stěny jsou tvořeny v jednolité podobě. Teplo se tedy nevytrácí žádným nechtěným prostupem a zachovává jej v interiéru. Domy ze SIP panelů jsou navíc nezávadné a ze zdravotního hlediska nevykazují žádné nebezpečí.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno